Najwyższa choinka we Wrocławiu rozbłyśnie ponownie! Gdzie?

0

W mikołajki Hala Stulecia podświetlając przez chwilę Iglicę na zielono, zamieniła ją w najwyższą (ponad 90 m!) choinkę we Wrocławiu. Mieszkańcom pomysł spodobał się na tyle, że Hala otrzymała mnóstwo próśb o powtórzenie tej wyjątkowej iluminacji.

– Odzywali się do nas licznie wrocławianie zachwyceni nowym, świątecznym „wcieleniem” Iglicy, dlatego postanowiliśmy podświetlić Iglicę w ten sposób ponownie i dać im możliwość zrobienia bożonarodzeniowych, rodzinnych sesji fotograficznych – mówi Magdalena Piasecka, prezes Hali Stulecia.

I tak – 19 grudnia w godz. 17.00 – 19.00 Iglica ponownie rozbłyśnie na zielono. Będzie to świetna okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć oraz napicia się kawy, herbaty lub grzańca podczas przedświątecznych spacerów po Pergoli i całym kompleksie Hali Stulecia. O ciepłe napoje zadba załoga Hali Stulecia. – Chcemy dać otuchy mieszkańcom Wrocławia w trudnym czasie epidemii i choć na chwilę zapewnić bożonarodzeniowy klimat.

Zachęcamy też wszystkich do chwalenia się zrobionymi zdjęciami w mediach społecznościowych – podzielmy się z innymi dobrą, świąteczną atmosferą!” – dodaje Magdalena Piasecka.

Dla spacerowiczów Hala Stulecia będzie mieć jeszcze jedną bożonarodzeniową niespodziankę wizualną – wystarczy być w sobotę o 17.00 przed Halą Stulecia. Zdjęciami iluminacji można się dzielić pod hasztagiem #halastulecia oraz #iglica.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułGdzie zamówisz wigilijny catering we Wrocławiu? #wspieramygastro
Następny artykułPILNE! Kwarantanna narodowa od 28 grudnia do 17 stycznia!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.