Największy festiwal sztuki ulicznej we Wrocławiu! Busker Bus 2022 już w weekend [PROGRAM]

0
fot. Joanna Dryjańska-Pluta

Busker Bus ro coroczny interdyscyplinarny festiwal uliczny, który wyróżnia międzynarodowy program i otwartość na dziedziny sztuki. Publiczność może zobaczyć performerów, którzy przygotowując swoje autorskie spektakle, śmiało czerpią zarówno z dobrze znanych, jak i tych mniej oczywistych gatunków i technik cyrkowych, muzycznych, teatralnych i tanecznych.

Tegoroczna edycja będzie podróżą w nieznane nawet dla stałych uczestników Festiwalu BuskerBus.

Buskerzy nie trzymają się ściśle scenariusza

Program Busker Bus 2022

Miejsca:

  • Kantor Ice Cafe/Pizza Hut
  • Biblioteka/Fontanna
  • Santander
  • Fredro
  • Pręgierz/PKO

20.08 SOBOTA

  • 13:00 Akrobatyka powietrzna (pokazy specjalne)
  • 13:45 Gato Blanco Gato Negro
  • 14:00-14:15 El Gran Disparate
  • 14:30 A Dúo Andaban
  • 14:45 The Twins’ Trip/ Pręgierz/PKO
  • 15:00 Duo Ludilò
  • 15:15 Manshula circo Astronauts Theatre Muti Santarosa
  • 15:30-15:45 Linda Wander Vellar (HOOPnosis)
  • 16:00 Juggling Dom Gato Blanco Gato Negro
  • 16:15 16:30 Philip Fairweather A Dúo Andaban
  • 16:45 Miguinti Mandala /Pręgierz/PKO
  • 17:00-17:15 Manshula Circo
  • 17:30 Astronauts Theatre /
  • 17:45 Duo Ludilò
  • 18:00 Linda Wander Vellar (HOOPnosis)
  • 18:15 The Twins’ Trip
  • 18:30 Muti Santarosa
  • 18:45 Loud Mime
  • 19:00 Juggling Dom
  • 19:15 El Gran Disparate
  • 19:30 A Dúo Andaban Astronauts Theatre
  • 19:45 Gato Blanco Gato Negro
  • 20:00-20:15 Kacper Danger/ Loud Mime
  • 20:30 Manshula Circo
  • 20:45 Miguinti Mandala
  • 21:00- 21:30  Drużyna Czarnego Orła

21.08 NIEDZIELA

  • 13:00 A Dúo Andaban Philip Fairweather
  • 13:30 Linda Wander Vellar „White Hole”
  • 13:45 14:00 Kacper Danger Juggling Dom
  • 14:15-14:30 Manshula circo Loud Mime 14:45 Astronauts Theatre Gato Blanco Gato Negro 15:00 15:15 The Twins’ Trip Juggling Dom
  • 15:30 Duo Ludilò
  • 15:45 A Dúo Andaban
  • 16:00 Muti Santarosa
  • 16:15-16:30 Linda Wander Vellar „White Hole”
  • 16:45 El Gran Disparate Loud Mime
  • 17:00-17:15 Astronauts Theatre Miguinti Mandala 17:30 Manshula circo
  • 17:45-18:00 The Twins’ Trip A Dúo Andaban
  • 18:15 Muti Santarosa
  • 18:30 Juggling Dom
  • 18:45 El Gran Disparate 19:00 Duo Ludilò
  • 19:15 Astronauts Theatre Philip Fairweather Gato Blanco Gato Negro
  • 19:30-19:45 Linda Wander Vellar 20 „White Hole”
  • 20:00 Loud Mime
  • 20:15-20:30 Manshula circo
  • 21:00 Miguinti Mandala Hula Chłopcy

Wstęp

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, ale jeśli podoba Ci się pokaz, zgodnie z tradycją teatrów ulicznych, wrzuć performerom coś do kapelusza. Polecamy zabranie karimaty, aby wygodnie oglądać pokazy i, w zależności od pogody, kremu z filtrem lub płaszcza przeciwdeszczowego.

Organizator: Stowarzyszenie Promocji Artystów Ulicznych „Dundun” Wydarzenie finansowane ze środków Gminy Wrocław.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułGórskie szlaki, malownicze krajobrazy i średniowieczne zabytki. Odkryj Masyw Ślęży [POMYSŁ NA WEEKEND]
Następny artykułWe Wrocławiu tak drogo jeszcze nie było. Ceny mieszkań wzrosły średnio o tysiąc złotych za mkw.!
Redaktor naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.