Najlepszy karnawał w rytmie disco we Wrocławiu! [ZŁOTY PIES]

0

Od początków tradycji związanej z odchodami karnawału bardzo ważnym elementem są tańce i żywa zabawa oraz biesiady zakrapiane suto alkoholem. Karnawał w swym pierwotnym zamyśle celebrował kult rolnictwa i dobrobytu – wierzono, że im wyżej będą skakać uczestnicy zabawy w swoim tańcu, tym plony zboża będą wyższe i lepsze.

Trzeba zaznaczyć, że Brazylia pod wglądem karnawału to kraj wyjątkowy. Ten czas traktowany jest tak wtedy jako święto narodowe. W Polsce w czasie karnawału dobrej zabawy, nie brakuje. Niezależnie czy jesteście fanami imprez w karnawale wypada się pobawić. Zawsze miło jest spotkać się z przyjaciółmi, potańczyć i zjeść coś dobrego. To znakomity moment na odetchnięcie i naładowanie baterii na nowy rok kalendarzowy!

Taką imprezę zorganizowała w tym roku także Restauracja i Browar Złoty Pies.

22 lutego będziecie mogli bawić się z przyjaciółmi na niezwykłej zabawie w lokalnym Browarze!

Zabawa karnawałowa w Złotym Psie to przede wszystkim pyszne jedzenie, duuuużo znakomitego piwa w open barze i tańce przez całą noc w szalonych rytmach Disco lat 70’80’90’ tych. Przygotowano dla Was różnorodne potrawy, które serwowane będą w formie bufetu. Pysznego jedzenia na pewno starczy dla wszystkich! Nie zapomniano, także o muzyce. Na parkiecie o tancerzy zadba DJ The Lux! Nie zabraknie gorącym przebojów Boney M., Michaela Jacksona, Abby, Police czy Bee Gees. Organizatorzy liczą, że rozgrzejecie parkiet do czerwoności, także w trakcie zaplanowanych konkursów!

Wszystkich Gości Złoty Pies zachęca do przebrania się, załoga tego wieczoru będzie świeciła przykładem i razem z Wami wystąpi w strojach odbiegających od codziennych standardów. Z pośród Gości o północy wybrani będą Króla i Królowa balu, którzy zostaną nagrodzeni niestandardowym prezentem!

Rezerwacja jest obowiązkowa:
info@zlotypies.com
tel. 570 22 12 12

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWyświetl życzenia dla ukochanej osoby na membranie Stadionu Wrocław! [WALENTYNKI]
Następny artykułTRIBUTE TO DIRTY DANCING – wyjątkowe muzyczno-taneczne show!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.