Najlepsze sale zabaw dla dzieci we Wrocławiu! [TOP 4 MIEJSC]

0
a

Sale zabaw to nie tylko nieustające wspinaczki po dmuchanych zamkach czy pływanie w basenach z kulkami. To także świetny sposób na rodzinne spędzenie czasu, jak i zadbanie o rozwój naszego dziecka.

Kreatywne zabawy wpływają na koncentrację, a także poprawiają sprawność ruchową. Przygotowaliśmy zestawienie 4 najlepszych sal zabaw dla dzieci we Wrocławiu! 

Sala Zabaw Piotruś

Sala Zabaw Piotruś już od wielu lat podbija serca najmłodszych mieszkańców Wrocławia i ich rodziców. Tutaj dzieci mogą spędzić wolny czas w bezpieczny sposób, rozwijając przy okazji swoją zręczność i sprawność ruchową.

W sali znajduje się kilkupoziomowa konstrukcja do zabawy – 6-metrowa wieża do wspinania, małpi gaj, różnego rodzaju labirynty, różnej wielkości rury do zjeżdżania oraz materace do skakania. Oprócz tego dzieci będą mogły ostrzelać się z pneumatycznych armatek i wskoczyć do basenu z kuleczkami.

Na głodne po zabawie dzieci będą czekały ciepłe napoje i przekąski, którą zapewni świetna obsługa.

Cennik:

W tygodniu: 
1 godzina – 15 zł
2 godziny – 18 zł (bilety do godziny 15.00 za 15 zł)
całodzienny – 29 zł

W weekend: 
1 godzina – 17 zł
2 godziny – 21 zł
całodzienny – 33 zł

Bilety grupowe – 2 godziny 
do 30 dzieci – 13 zł
do 50 dzieci – 12 zł
powyżej 50 dzieci – 11 zł
Wychowawcy wchodzą bezpłatnie

Sala Zabaw Piotruś, ul. Słubicka 18
strona internetowa 

fot. Sala Zabaw Piotruś

Sala Zabaw PIKOLAND

PIKOLAND to sala zabaw, w której każdy maluch będzie czuł się komfortowo. Powstała po konsultacjach z rodzicami, jak i osobami zajmującymi się tworzeniem konstrukcji zabawowych.

Do dyspozycji dzieci została oddana trójpoziomowa konstrukcja – do zabawy przeznaczono bezpieczną wielką, tubową zjeżdżalnię. Skorzystać z niej mogą również rodzice. Natomiast dla maluszków do trzeciego roku życia wybudowano wulkan do wspinaczki. Małe dzieci będą mogły także bawić się na miękkiej macie z dostosowanymi dla ich wieku zabawkami oraz poruszać się po sensorycznej gąsienicy.

Dla starszaków natomiast zamontowano na ścianach edukacyjne moduły, od których trudno będzie odejść. Oprócz tego dzieci będą mogły pobawić się w kącikach tematycznych, a za pomocą logicznych gier rozwinąć zdolności umysłowe. Nie zabraknie również elektrycznych koparek.

Cennik:

W tygodniu: 
30 minut – 8 zł
1 godzina – 15 zł
2 godziny – 22 zł
całodzienny –  25 zł

W weekend: 
30 minut – 10 zł
1 godzina – 17 zł
2 godziny – 28 zł
całodzienny – 35 zł

Sala Zabaw Pikoland – DH ASTRA, ul. Horbaczewskiego 4-6
strona internetowa 

fot. Sala Zabaw PIKOLAND

Arena Gigantów

Arena Gigantów to z pewnością największe centrum rozrywki w całym Wrocławiu. W swojej ofercie posiadają mnóstwo atrakcji – nie tylko dla małych i dużych dzieci.

Wybierając się do Areny Gigantów dzieci będą mogły pobawić się na gigantycznych dmuchańcach. W tej strefie znajdują się wielkie zjeżdżalnie, baseny z kulkami, połykacze dzieci, zamki do skakania, kule Wipe Out i tory przeszkód. Ciekawym pomysłem na spędzenie czasu w Arenie Gigantów jest wybranie się do Miasteczka Rodzinnego, w którym zostały przygotowane atrakcje dla całej rodziny.

Maluchy będą również dobrze widziane w specjalnej strefie animacji, gdzie na pewno świetnie spędzą czas na zabawie z muzyką. Starsze dzieci będą mogły zagrać w gigantycznego chińczyka bądź spróbować swoich sił w grze w memory. Natomiast w strefie sprawnościowej na odwiedzających będą czekały zadania, wymagające sprytu oraz logicznego myślenia.

Cennik:

Wstęp indywidualny – 40 zł/os.
Grupy zorganizowane – 20 zł/os. (min. 15 osób)

Arena Gigantów – Stadion Wrocław, al. Śląska 1
strona internetowa 

fot. Arena Gigantów

Bobolandia

Cennik:

W tygodniu:
dzieci – 29 zł
dorośli – 5 zł (w roli opiekuna)

W weekend: 
dzieci – 34 zł
dorośli – 5 zł (w roli opiekuna)

Bilet rodzinny (2+3) – 70 zł

Bobolandia, ul. Jana Długosza 59-75 
strona internetowa 

Fot. Bobolandia

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPark Staszica – miejsce aktywnego wypoczynku [HISTORIA]
Następny artykuł12 najpopularniejszych zdjęć Wrocławia w 2018 roku [GALERIA]
We Wrocławiu mieszkam dopiero trzy lata, ale wiem, że zostanę tutaj do końca życia. Uwielbiam spacery po klimatycznych uliczkach wrocławskiego rynku oraz podróże w nieznane zakątki Polski. Wolny czas spędzam pogrążona w lekturze książek lub, w zależności od pory roku, na wspinaczce po górach. Prowadzę również swój blog www.przewodnikmysli.pl