a

20 maja we wrocławskich Multikinach będzie można zobaczyć premierowo: film akcji „X-Men: Apocalypse”, „Nice Guys. Równi goście” z Russellem Crowe oraz Ryanem Goslingem w rolach głównych, thriller „Zakładnik z Wall Street” z Georgem Clooney’em i Julią Roberts oraz romans „Nienasyceni” z Tildą Swinton oraz Dakotą Johnson.


11dPo sukcesie “X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” reżyser Bryan Singer przedstawia ”X-Men: Apocalypse”.Tytułowy Apocalypse to pierwszy i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, którego od zarania cywilizacji czczono niczym boga. Apocalypse przejął moce wielu innych mutantów, co czyni go nieśmiertelnym i niepokonanym. Gdy budzi się do życia po wielu tysiącach lat, postanawia podbić świat i gromadzi wokół siebie grupę potężnych mutantów, wśród których jest rozczarowany i pozbawiony złudzeń Magneto. Wspólnie postanawiają oczyścić rodzaj ludzki i zaprowadzić nowy porządek na świecie, którym odtąd niepodzielnie władać będzie Apocalypse. Mimo iż los Ziemi wydaje się przesądzony, Raven i Profesor X postanawiają wkroczyć do akcji i z pomocą grupy młodych X-Menów powstrzymać wroga i ocalić nasz świat przed totalnym zniszczeniem.


 

11d
„Nice Guys. Równi goście” to pełna akcji komedia na miarę fenomenu „Zabójczej broni”, o dwóch facetach, których dzieli wszystko oprócz sprawy zaginionej dziewczyny, w którą zostają wplątani.
Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie szczytem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe.


 

11dW filmie „Zakładnik z Wall Street” w reżyserii Jodie Foster widzowie zobaczą m.in.: Julię Roberts, George’a Clooneya i Jacka O’Connella.
„Money Monster” to popularny program telewizyjny, którego gwiazda, Lee Gates (George Clooney), zwany „guru Wall Street”, doradza widzom, jak i w co inwestować pieniądze. Kiedy słuchający jego finansowych wskazówek Kyle Budwell (Jack O’Connell) traci wszystkie oszczędności, terroryzuje ekipę show i na planie, podczas programu na żywo, grozi Lee śmiercią, jeśli ten nie sprawi, że akcje, w które zainwestował, nie pójdą do góry w ciągu doby. Publiczność telewizyjna zamiera w przerażeniu, oglądalność show rośnie w rekordowym tempie. Ile warte jest życie człowieka?


 

11d Spędzają upragniony urlop na oddalonej od świata, sąsiadującej ze słoneczną Sycylią, wyspie. Wszystko się jednak zmieni, kiedy z wizytą pojawi się były partner Marianne – Harry (Ralph Fiennes) wraz ze swoją piękną i wyzywającą córką Penelope (Dakota Johnson). Rajski spokój włoskiej wysepki zostanie zburzony przez zmysłowe i pełne seksualności napięcie. Nie zawsze można wygrać z ukrytymi pragnieniami.

 

 

 

 


Oprócz premier nowych filmów 20 maja we wrocławskich kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc X-Men z premierą X-Men: Apocalypse.

11d

ENEMEF: Noc X-Men to wyjątkowe spotkanie z superbohaterami serii kultowych komiksów Marvel Comics. Fascynujące przygody legendarnych mutantów o niewyobrażalnych mocach są nie lada gratką dla fanów tej epickiej sagi, a także dla każdego, kto lubi dobre kino rozrywkowe.
W repertuarze:
– X-MEN: PIERWSZA KLASA,
– X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE,
– X-MEN: APOCALYPSE – premierowo!

ENEMEF: NOC X-MEN odbędzie się 20 maja (piątek) jednocześnie w obu wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.
Godzina rozpoczęcia: 22:00

Ceny biletów:
– 24 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl
– 28 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 29 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 31 zł: cena normalna

 

 

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBieg na najwyższy punkt widokowy w Polsce.
Następny artykułModny Wrocław – najlepsze stylizacje z wrocławskich ulic
Odkryj Wrocław na nowo