Na wrocławski Rynek powraca Jarmark Świętojański! [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]

0
fot. Jarmark Świętojański

Jarmark Świętojański 2023 odbędzie się w terminie od 19 maja do 27 czerwca. Stoiska otwarte będą od godz. 10.00 do 21.00, sprzedaż artykułów będzie prowadzone również online na pojawi.pl

Gdzie?

Jarmark Świętojański odbędzie się na wrocławskim Rynku – w obszarze wokół Pręgierza, ulicy Oławskiej od ulicy Szewskiej do Rynku i Świdnickiej od przejścia podziemnego do Rynku.

Jak?

Sprzedaż na Jarmarku Świętojańskim odbywać się będzie wyłącznie z domków drewnianych. Nie ma możliwości prowadzenia sprzedaży z namiotów, foodtrucków lub ustawiania indywidualnych ekspozycji i prowadzenia sprzedaży poza domkiem.

Weekend we Wrocławiu, wydarzenia
fot. Jarmark Świętojański

Co w ofercie?

Artykuły przemysłowe, rękodzieło i rzemiosło – artystyczne wyroby własne, dekoracje i ozdoby, ceramika, biżuteria, mydła i kosmetyki naturalne, ręcznie szyte zabawki z naturalnych materiałów, wyroby regionalne (w tym góralskie), kubki pamiątkowe z nadrukiem, pamiątki, wyroby ze szkła, świece, metaloplastyka, galanteria, torby, odzież artystyczna.

Artykuły spożywcze – regionalne sery i wędliny, pieczywo i wypieki, konfitury, miody, nalewki, wyroby czekoladowe i słodycze, zioła i przyprawy, kawy i herbaty, produkty naturalne i wegańskie.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułStartuje Restaurant Week. 4 wrocławskie restauracje, które warto odwiedzić!
Następny artykułKonsultacja kosmetologiczna we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.