Na Stadionie Wrocław powstał Choinkowy Las! 10zł ze sprzedaży każdej choinki trafi do Przylądka Nadziei

0

Wybór choinki jest prosty i przyjemny.

Stoisko jest czynne od 4 do 23 grudnia. W godzinach: 9.00 -21.00

Każda z kilkuset choinek jest rozpakowana z siatki i umieszczona w stojaku. Odwiedzający mogą obejść oraz ocenić każdą choinkę ze wszystkich stron, co ułatwia decyzję o zakupie wymarzonego drzewka. Sposób prezentacji, różnorodność drzew i niepowtarzalny zapach powodują, że goście Choinkowego Las czują się jak podczas leśnego spaceru.

W choinkowym lesie znajdziemy: jodłę kaukaską, świerka srebrnego oraz świerka pospolitego. Wszystkie rodzaje choinek będą zarówno cięte, jak i doniczkowe o wysokości od 40 cm do 6 metrów.

W choinkowym lesie odwiedzający znajdą również rozwiązanie odwiecznego problemu związanego z montażem choinki. Dzięki systemowi „easy fix” montaż do stojaka potrwa 5 sekund, a drzewko będzie stało prosto.

10 zł od każdej sprzedanej choinki zostanie przekazane na rzecz dzieci chorych na raka z Kliniki „Przylądek Nadziei” W ubiegłym roku udało się zebrać 12 490 zł i właściciele stoiska liczą, że z pomocą klientów w 2020 roku wynik ten będzie jeszcze większy.

Stoisko jest czynne od 4 do 23 grudnia. W godzinach: 9.00 -21.00

Więcej informacji na stronie: www.choinkowylas.com

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNa terenie Bulwarów Książęcych otwarto pierwszą prywatną wystawę archeologiczną!
Następny artykułWe Wrocławiu stanęły nietypowe domki dla bezdomnych kotów
Redaktor naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.