Na Maślicach powstał nowy miejski Beach Bar. Oficjalne otwarcie już w weekend!

0
fot. fb/ Maślicki Beach Bar

Nowe plaże miejskie we Wrocławiu otwierają się w ciągu ostatnich lat na coraz większej ilości osiedli. W tym roku mieszkańcy Maślic, Stabłowic i Pracz Odrzańskich również doczekali się swojego lokalnego beach baru. Choć oficjalne otwarcie nastąpi dopiero w piątek (12 sierpnia), to Maślicki Beach Bar zaprasza już od kilku dni do korzystania z oferty barowej i spotkań.

Maślicki Beach Bar zlokalizowany jest na zielonym terenie, wśród drzew, w okolicy Stawów przy ul. Królewieckiej. Na osiedlowych forach mieszkańcy na razie z dystansem wypowiadają się na temat nowego miejsca – są lekko zawiedzeni, że plaża nie jest położona bezpośrednio przy wodzie.

Właściciele beach baru tłumaczą, że lokalizacja musiała uwzględniać wszelkie wymogi związane z ochroną przyrody.

fot. fb/ Maślicki Beach Bar

Oficjalne otwarcie Maślickiego Beach Baru w weekend

,,Maślicki Beach Bar to nowy, wakacyjny punkt na mapie wrocławskich barów pod chmurką. Plaża miejska ulokowana w okolicy Stawu królewieckiego, pełna letniego luzu, muzyki i orzeźwienia, idealna do wypoczynku i spędzania wolnego czasu.

W weekend oficjalnego otwarcia spodziewajcie się nie tylko wakacyjnej atmosfery, orzeźwiających trunków, ale również przekąsek, DJ’a… i innych atrakcji. Przygotujcie się na imprezę w iście plażowym klimacie! Dołączcie do wydarzenia, zabierzcie znajomych i odwiedźcie nas!” – zachęcają właściciele miejskiej plaży.

Beach Bar jest przyjazny dla zwierząt. Pupile otrzymają miskę z zimną wodą idealną w te upalne dni.

fot. fb/ Maślicki Beach Bar

Na barze czeka spory wybór napoi alkoholowych i bezalkoholowych oraz przekąski.

 

Termin: 12-14 sierpnia, godz. 12:00 – 22:00

Miejsce: Maślicki Beach Bar, ul. Narzędziowa

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDługi Weekend we Wrocławiu: 7 najciekawszych wydarzeń [12-15.08.22]
Następny artykułWrocław spod Hali – bezpłatne spacery po Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.