MUS.TANK: Nowy kraftowy sklep Browaru Złoty Pies przy ul. Wita Stwosza we Wrocławiu

0

Jak to się mówi apetyt rośnie w miarę jedzenia, choć w tym wypadku wypadałoby napisać  „w miarę warzenia”. Popularność browaru „Złoty Pies” i sukces piw wypuszczonych pod tą marką (liczne nagrody na konkursach piw rzemieślniczych), sprawiły, że twórcy marki „Złoty Pies” od dawna marzyli o stworzeniu nowej, oryginalnej marki piwa rzemieślniczego. Piwa z pazurem smaku i nutą dzikości w środku.

Tak powstał projekt MUS.TANK, czyli seria charakternych piw opatrzonych w pierwszej serii wizerunkami dzikich zwierząt. Wszystkie piwa warzone są według autorskich receptur głównego piwowara J. Siecli, a ich walorem jest smak i jakość.

Showroom piw rzemieślniczych

Showroom piw rzemieślniczych Mus.tank powstaje na ulicy Wita Stwosza. To wyjątkowy beer shop, w którym poczujecie klimat prawdziwego browaru. Możecie tu kupić piwo kraftowe: świeże i butelkowe, a jednocześnie zajrzeć za kulisy browaru i podpatrzeć proces warzenia piwa.

Dla osób, które nigdy nie były w browarze rzemieślniczym, to wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć, jak wyglądają kadzie fermentacyjne i leżakownia browaru. To w nich zachodzą kolejne etapy warzenia piwa, podczas których nasze krafty nabierają smaku, aromatu i mocy.

Piwo prosto z kranu i w butelkach

W beer shopie Mus.tank dostępne jest świeże piwo (lane z kranów i podawane bezpośrednio z beczki) oraz piwo butelkowe. Warto spróbować świeżego piwa, bo ma intensywniejszy smak i aromat, ale jeżeli chcecie cieszyć się naszym piwem w dowolnym czasie i miejscu na pewno warto zaopatrzyć się także w butelkowane.

W browarze „Złoty Pies” powstają dwie marki piw rzemieślniczych: „Złoty Pies” i „Mus.tank”, dlatego w naszym showroomie kupicie piwa obu marek oraz gadżety z nimi związane: koszulki, szklanki, zestawy prezentowe itp.

Oficjalne otwarcie Beer Shopu przewidziane jest na 16.09.2023 godzina 17:00. Zapraszamy do odwiedzin nowego, piwnego miejsca na mapie Wrocławia.

Więcej informacji: https://mustank.pl/

https://www.facebook.com/Mus.tankcraft

Dołącz do wydarzenia: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławski Festiwal Krasnoludków już w ten weekend! [8-10 WRZEŚNIA]
Następny artykułNowa restauracja we Wrocławiu: Messa Marina – włoski klimat, pyszne jedzenie i przepiękny taras z widokiem na Odrę!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.