MPK Wrocław: Zmiany dla pasażerów na przystanku „Kwiska”  

0

W związku z awaryjną naprawą nawierzchni na przejściu dla pieszych przy przystanku tramwajowym „Kwiska”, autobusy linii 119, 122, 128, 129, 143, 319 oraz kursy zjazdowe do zajezdni, jadące w kierunku ulicy Popowickiej i mostu Milenijnego zmieniają miejsce zatrzymywania się.

Od jutrzejszych porannych wyjazdów (tj. od 3 lutego) wszystkie autobusy wcześniej wspomnianych linii będą obsługiwać przystanek awaryjny na ulicy Wejherowskiej. 

Powodem prac jest betonowa płyta, która uległa uszkodzeniu. Wykonawca robót zobowiązał się do usunięcia usterki w ramach obowiązującej gwarancji. Z uwagi na decyzję o zabetonowaniu tego miejsca, przystanek nie będzie obsługiwany przez autobusy do 10 lutego włącznie. Musimy poczekać, aż beton wyschnie i odpowiednio zwiąże, aby zapewnić swoją trwałość – mówi rzecznik MPK Wrocław Mikołaj Czerwiński.

Zgodnie z zapewnieniami wykonawcy, autobusy będą mogły powrócić na docelowy przystanek w ciągu ulicy Legnickiej od samego rana w dniu 11 lutego.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułGdzie na walentynkowe śniadanie we Wrocławiu? 6 polecanych lokali
Następny artykułSwojczyce – o długo nieznanym wrocławskim osiedlu, które łączy w sobie wiele dobrego i trochę złego.
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.