Najbliższa sobota i niedziela zapowiada się naprawdę wyjątkowo, dla wszystkich tych, którzy interesują się modowymi trendami i designem. Dwie ogromne modowe imprezy, kilkaset wiosennych kolekcji, tysiące nowości od projektantów z całej Polski!


 

13001150_974548739307455_9131839901702384110_n

Targi mody autoskiej i designu – Fashion Meeting POP UP STORE vol. 13

300 wiosennych kolekcji pod hasłem #NowaPolskaModa, 25000 unikalnych produktów  stworzonych przez przybyłych z całej Polski najbardziej kreatywnych i tworzących trendy projektantów mody oraz designu.
To wszystko i jeszcze więcej już 16 oraz 17 kwietnia w godz. 11:00-18:00 w niebanalnym miejscu – w kultowym, industrialnym Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu, przy ul. Hubskiej 44-48.Więcej informacji: www.fashionmeeting.pl lub w wydarzeniu na fb.


 

Cover Fb SLOW#6

6 edycja Targów Slow Fashion

W niedzielę, 17 kwietnia w godz. 11:00-19:00, odbędzie się z kolei 6. edycja targów Slow Fashion. Po raz pierwszy wydarzenie będzie zlokalizowane w Hali Stulecia, gromadząc w jednym miejscu około 150 projektantów mody, biżuterii i akcesoriów.

Dodatkowo organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w aktywnościach @warsztatowni by juki i wykładowni na Slow Fashion, gdzie uczestnicy wspólnymi siłami będą pomagać dzieciom z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.

Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.


 

Wrocławskie stylówki – redakcja Kocham Wroclaw szuka niebanalnych stylizacji! 

Bez tytułu

Wpadnijcie do Hali Stulecia i Browaru Mieszczańskiego i szukajcie fotografów z naszej redakcji – zapraszamy Was na mini sesje plenerowe. Z Waszych stylizacji stworzymy galerię, którą będziemy cały czas powiększać, szukając modowych inspiracji na wrocławskich ulicach.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPod mostem Szczytnickim budują półkę rowerową!
Następny artykułNa ul. Traugutta kończą budować ścieżkę rowerową – otwarcie w maju!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.