Kultowa impreza Corona SunSets Session przybywa do Wrocławia

Jak świętować ostatni weekend wakacji? Najlepiej celebrując zachód słońca podczas Corona SunSets Session – imprezy znanej z Meksyku, Japonii, Hiszpanii czy Australii. W Polsce po raz pierwszy, na największej plaży miejskiej w kraju. Beach bary, strefa chillout, a na żywo m.in. Bass Astral x Igo i Rubin Robi Raban. Już 26 sierpnia w HotSpot nad Odrą. Wstęp wolny.  

Mocne zakończenie tegorocznych wakacji we Wrocławiu. Jedna z najbardziej klimatycznych imprez na świecie, Corona SunSets Session, zagości w HotSpot Beach Bar, na największej plaży miejskiej w Polsce. Wydarzenie startuje już o godz. 16.00, a za konsolą – jako pierwszy – stanie Rob Dee, który zaserwuje energetyczne, wakacyjne sety. Przy promieniach zachodzącego słońca, na parkiecie pojawią się boskie dziewczyny z Corona Team, które zainspirują do wieczornej zabawy, bo już o godz. 20.00 za DJ-ką staną kolejni artyści. Rubin Robi Raban oraz DJ Vader zagrają w niecodziennym tandemie, zagrzewając gości przed gwiazdą wieczoru. O godz. 22.00 zagra bowiem fenomenalny duet Bass Astral x Igo, o którym już niebawem może usłyszeć cały świat. Muzyka elektroniczna w ich wykonaniu magnetyzuje publiczność, o czym przekonali się choćby uczestnicy tegorocznego Festiwalu Audioriver. Po występie Bass Astral x Igo, za Dj-ką ponownie staną Rubin i Vader, zapewniając muzykę do niczym nieskrępowanej zabawy na plaży.
Corona_VW

Corona SunSets Session w HotSpot to jednak przede wszystkim skumulowana dawka wakacyjnej atmosfery. 15 tys. metrów kw. powierzchni, 2 piaszczyste plaże, 3 beach bary, parkiet, strefa chillout z leżakami, a do tego ręcznie wykonana scenografia z ikoniczną mandalą i gryfami oraz zabytkowy bus VW z 1972 roku. Na miejscu pojawi się także kilkunastoosobowy Corona Team – dziewczyny w ręcznie wykonanych strojach znanych z międzynarodowego SunSets Session. Na wszystkich czekają również: bodypainting, zabawy na trickboardzie, wianki i tatuaże w stylu boho, zdjęcia Instax, Lime Ritual, konkursy z nagrodami.

Corona SunSets Session już w sobotę, 26 sierpnia, na terenie HotSpot Beach Bar przy Moście Milenijnym nad Odrą (ul. Wejherowska 34, za Orbitą). Start o godz. 16.00.

Wstęp wolny

Więcej na: http://coronaextra.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDobrze wpaść na żubra… do wrocławskiego ZOO
Następny artykułWrocław’ it’s time to grow up – kontrowersyjny mural w centrum Wrocławia
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.