Męskie Granie 2023 we Wrocławiu. Znamy szczegóły [SPRAWDŹ]

0
fot. Wojtek Dobrogojski
a

Znana jest już data Męskiego Grania 2023 we Wrocławiu. W tym roku jedne z najsłynniejszych koncertów w Polsce odbędą się w stolicy Dolnego Śląska w dniach 11-12.08.2023.

Organizator poinformował, że przedsprzedaż biletów ruszy już po Świętach Wielkanocnych.

PRZEDPRZEDSPRZEDAŻ biletów z Allegro Smart! – 12.04

PRZEDSPRZEDAŻ biletów na eBilet.pl – 13.04

W tym roku Męskie Granie odbędzie się w 7 miastach!

Są to Szczecin, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław oraz tradycyjnie na koniec – Żywiec. Ponownie czekają nas dwa dni weekendowych koncertów w każdym mieście. MG2023 odbędzie się w czerwcu (2 miasta), lipcu (2 miasta) oraz w sierpniu (3 miasta).

Bilety na Męskie Granie 2023
Przedsprzedaż biletów na Męskie Granie 2023 rusza 12 kwietnia za pośrednictwem portalu Allegro, dzień później na portalu eBilet. Jednodniowy bilet na Męskie Granie 2023 kosztuje 239zł, a dwudniowy 419zł.
Terminy Męskiego Grania w innych miastach:
Więcej informacji: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWielkanoc: Baranek, zając, kurczak – co wiemy o symbolice świątecznej? Opowiada prof. Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
Następny artykułMieszkańcy wrocławskiego zoo: Poznajcie pandę rudą – filmową gwiazdę
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.