Męskie Granie 2022 Wrocław. Kto wystąpi w tym roku? [PROGRAM]

0
Fot. LIVE / B. Muracki
a

Tegoroczna trasa Męskie Granie 2022 liczyć będzie aż 16 koncertów, które odbędą się w ośmiu polskich miastach: Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Gdańsku, Żywcu i oczywiście we Wrocławiu!

Tegoroczna trasa przybierze formułę festiwalu, podczas którego koncerty będą się odbywały w piątki i soboty. Na dwóch scenach zaprezentują się najlepsi polscy artyści, zarówno ci znani z poprzednich edycji Męskiego Grania, jak i zupełnie nowi reprezentanci młodego pokolenia.

Zwieńczeniem piątkowych koncertów będzie wyjątkowy projekt przygotowany specjalnie na tegoroczną trasę. Męskie Granie Orkiestrę 2022, której skład poznamy niebawem, będzie można usłyszeć w każdą sobotę.

Kto wystąpi na scenie Męskiego Grania we Wrocławiu?

22.07.2022r., Piątek
Gdzie: Partynice
SCENA GŁÓWNA:

COOL KIDS OF DEATH
FISZ EMADE TWORZYWO
TRIBUTE TO KRZYSZTOF KRAWCZYK
DARIA ZAWIAŁOW
DAWID PODSIADŁO

Piątkowy koncert finałowy będzie można usłyszeć tylko na Męskim Graniu. Specjalnie dla Was Dawid wystąpi z wyjątkowym repertuarem, będącym połączeniem jego największych przebojów oraz dawno niegranych bądź nigdy niewykonanych na żywo utworów

SCENA Ż:
TA UKRAINKA
JAKUB SKORUPA
RUBENS
KACPERCZYK
EABS
COALS

23.07.2022r., Sobota
Gdzie: Partynice
SCENA GŁÓWNA:
KAŚKA SOCHACKA
BITAMINA
RALPH KAMINSKI
ZALEWSKI MTV UNPLUGGED
MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2022

SCENA Ż:
OFELIA
ŻURKOWSKI
RESINA PRES. SPEECHLESS
BIBOBIT/OSIECKA + GOŚCIE
TRUPA TRUPA
JAN-RAPOWANIE
Więcej szczegółów już wkrótce, a najświeższe info o trasie zawsze znajdziecie : tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPowalcz o Zieloną Ławeczkę i mały ogródek na Twoim osiedlu. Konkurs dla mieszkańców – do zgarnięcia 2500zł!
Następny artykułMajowe nowości w rozkładzie lotów z Wrocławia
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.