Marsz dla Jezusa i koncert Grzegorza Kloca we Wrocławiu już w czwartek

0

Już w najbliższy czwartek po raz kolejny przez Wrocław przejdzie Marsz dla Jezusa, a przed nim zaplanowano koncert zespołu polsko-ukraińskiego z Wrocławia. Tuż po Marszu na placu Wolności wystąpi Grzegorz Kloc. 

18 sierpnia o godz. 19.00 we Wrocławiu na placu Wolności zagra gitarzysta, artysta – Grzegorz Kloc, który współpracował m.in. z Marylą Rodowicz, Anitą Lipnicką, De Mono czy z wieloma znanymi postaciami polskiej estrady.

,,Gorąco zapraszamy na szczególne wydarzenie w czwartek 18 sierpnia o godz. 18.00. Każdy może wziąć udział w niniejszym Marszu dla Jezusa bez względu na wyznanie. Marsz będzie publiczną deklaracją przynależności do Jezusa oraz świadectwem wiary w biblijną prawdę, że tylko On jest Drogą. Każdy, kto uważa się za chrześcijanina, może utożsamić się z tym przesłaniem i wspólnie z nami wyrazić to w niniejszej, prostej formie. Podczas Marszu będziemy śpiewać znane refreny, modlić się o Wrocław oraz wygłaszać podstawowe przesłanie Ewangelii o tym, że Jezus jest Panem.

Po Marsz zapraszamy również na wspólną godzinę uwielbienia podczas worship koncertu, który odbędzie się w miejscu zakończenia Marszu, tj. na Placu Wolności. To wydarzenie jest bardzo ważne, gdyż ludzie potrzebują nadziei – zwłaszcza w tych ciężkich czasach. Chcemy poprzez te wydarzenie we Wrocławiu jak i w wielu miastach Polski dać nadzieję, że jest ktoś kto pamięta o każdym człowieku, wspiera i leczy – to Jezus Chrystus. 

Podczas Marszu będziemy modlić się za miasto Wrocław – w szczególności za władze naszego miasta. 

W tamtym roku jak i w latach poprzednich marsz cieszył się pozytywnym odbiorem i chcemy w tym roku jeszcze więcej dać mieszkańcom Wrocławia radości. Zapraszamy każdego i całe rodziny.” – informują organizatorzy Marszu dla Jezusa.

START: Plac Wolności
czwartek 18.08

godz. 18:00 Marsz  
(zbiórka godzinę wcześniej)
godz. 17.30 koncert zespołu:
godz. 19:00 koncert Grzegorz Kloc

Więcej informacji: www.marszdlajezusapolska.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu jak na Mazurach. Odkryliśmy piękną przystań na Osobowicach wraz z klimatyczną tawerną i beach barem
Następny artykułBezpłatne spacery po Wrocławiu powracają! [SPRAWDŹ TRASY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.