a

Prestiżowe apartamenty Marina III z widokiem na Odrę i Uniwersytet Wrocławski zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających klientach. Niepowtarzalna architektura, zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz unikalna lokalizacja mają uczynić inwestycję Marina III najbardziej luksusowym adresem we Wrocławiu.

ARCHITEKTURA

Koncepcja architektoniczna Mariny III została wyłoniona w ogólnopolskim konkursie. Lekka bryła zawieszona nad taflą wody zamyka kompozycyjnie kompleks Marina przy ulicy Księcia Witolda, kreując unikalną enklawę luksusu.
W kameralnym 5-kondygnacyjnym budynku powstaną zaledwie 23 apartamenty. Do lokali na ostatnim piętrze przynależą tarasy na dachu. Na parterze zaprojektowano lokal gastronomiczny, a na poziomach -1 i -2 powstaną garaże podziemne na użytek mieszkańców apartamentowca.

inwestycja-ksiecia-witolda-wroclaw-srodmiescie-wroclaw-dolnoslaskie,6093874 (1)

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA

Marina III powstaje w ścisłym centrum Wrocławia. Malowniczo wkomponowana w przestrzeń kameralnej wyspy na Odrze, położona pomiędzy zabytkowymi mostami Uniwersyteckim i Pomorskim, naprzeciwko imponującego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego, ma gwarantować bajeczny widok o każdej porze dnia i roku.
Centralne położenie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku oraz licznych restauracji, teatrów, muzeów i kin zapewnić ma aktywne uczestnictwo w życiu biznesowym, towarzyskim i kulturalnym jednego z najdynamiczniej rozwijających się miast Europy. Na wyciągnięcie ręki znajdują się najpiękniejsze tereny spacerowe Wrocławia: Wyspa Słodowa, Ostrów Tumski oraz nowo odrestaurowane bulwary wzdłuż wybrzeża Odry.

inwestycja-ksiecia-witolda-wroclaw-srodmiescie-wroclaw-dolnoslaskie,6093874 (2)

BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ

Funkcjonalne układy lokali i panoramiczne przeszklenia zaprojektowano z myślą o absolutnym komforcie mieszkańców. Gwarantem realizacji inwestycji jest Topacz Investment Sp. z o.o., deweloper znany z realizacji projektów segmentu premium: Marina I, Marina II oraz Zamek Topacz Resort & Art SPA.

Parametry
Powierzchnia:50 – 151 m2
Termin wykonania:W budowie
Cena za m2:od 11 880 zł

 

mat. JOT-BE Nieruchomości

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułIle wiesz o The World Games 2017? [QUIZ]
Następny artykułKult, Chase & Status, Vavamuffin i Grubson w strefie kibica The World Games Plaza
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.