Malowanie przy winie we Wrocławiu. Pij, jedz i maluj! To wydarzenie przyciąga setki osób

0
fot. fb/ Wine-grono.art

Butelka wina, pyszne przekąski i grono artystycznych dusz, które spotykają się w jednym miejscu i czasie, by stworzyć być może swoje pierwsze malarskie dzieło. Brzmi jak pomysł na dobry wieczór? We Wrocławiu od jakiegoś czasu odbywają cykliczne spotkania ,,Wino-Grono.art” w ramach których można napić się bez limitu wina i namalować swój własny obraz.

Wydarzenia ,,Malowanie przy winie” przyciągają każdego razu setki osób w różnych miastach. Spotkania planowane są w nietypowych przestrzeniach, które na 2 godziny zamieniają się w plener malarski. 

Pij, jedz i maluj we Wrocławiu!

Najbliższe wydarzenia planowane są we Wrocławiu w dniach 3, 10, 23 i 24 czerwca. Miejsce spotkania jest jeszcze sekretem, który organizatorzy zdradzą zapisanym osobom 2 dni przed. Organizatorzy współpracują już z kilkoma przestrzeniami – zawsze są to nietuzinkowe, oryginalne wnętrza dopasowane do charakteru imprez (lofty, galerie, oryginalne restauracje, industrialne magazyny, dachy budynków itp.).

,,Jeśli zastanawiacie się, czy to wydarzenie, bo nie jesteście mistrzami malowania, to bez obaw. Lampka wina wyzwoli waszą kreatywność” – zapowiadają pomysłodawcy eventów.

W CENIE:
– nieograniczone spożycie wina
– pyszne przekąski
– pełen zestaw do malowania
– nieustanne wsparcie Artysty Malarza
– własne dzieło sztuki 40x50cm

CENA:
– udział w wydarzeniu to inwestycja 209 zł
– cena FIRST MINUTE – 159 zł (dla wcześnie zapisanych)
– ilość miejsc ograniczona

Wino-Grono.art to przestrzeń na imprezy dla rodziny, przyjaciół, współpracowników i sąsiadów. Niezależnie od tego, czy obchodzisz urodziny, wieczór panieński, czy jest zwykła sobota.

Nie ma nic lepszego niż zakasanie rękawów i nauka nowej umiejętności przy popijaniu ulubionego wina!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWroclavia zaprasza na Dzień Dziecka! Atrakcje od LEGO, sali zabaw Fikołki oraz Cinema Cty
Następny artykułReprezentacja Polski przyleciała do Wrocławia. Gdzie nocują? Mecz Polska – Walia już w środę
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.