Magnolia Park zaprasza na darmowy lunch. Sprawdź szczegóły!

0

Sushi, francuskie naleśniki, smakowite burgery i zdrowe sałatki oraz rybne specjały. Od dziś aż do czwartku Magnolia Park rozdaje karty podarunkowe do wykorzystania m.in. na darmowy lunch. Zobacz, jak je zdobyć!

400 kart podarunkowych o wartości 30 złotych każda. Dziś w największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku ruszyła wielka akcja, w której do zdobycia będą karty podarunkowe do wykorzystania między innymi w punktach gastronomicznych w Magnolia Park.

Do wyboru klienci mają m.in. sushi, pizzę, burgery, naleśniki, tradycyjne dania kuchni polskiej, ryby, kebab, kuchnię orientalną i zdrowe sałatki oraz wrapy. Kartę podarunkową można wykorzystać również na aromatyczną kawę i pyszne ciasta lub lody w jednej z 11 kawiarni. – Najbliższe dni to idealna okazja, aby odwiedzić nasze centrum handlowe, zdobyć kartę podarunkową i wykorzystać ją na smaczny i pożywny lunch w naszej strefie foodcourt. Zapraszamy! – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Jak otrzymać jedną z 400 kart podarunkowych?

Wystarczy w dniach 25-28 kwietnia przyjść do Magnolia Park i w godzinach 11.00-16.00 kupić w wybranej restauracji lub kawiarni posiłek, przekąskę, kawę, napój bądź deser na kwotę min. 30 zł. Następnie paragon za zakupy należy okazać na specjalnym stanowisku konkursowym w strefie foodcourt przy Pizza Hut Express i odebrać kartę podarunkową na kolejny taki lunch, przekąskę lub deser. Każdego dnia akcji w puli nagród jest aż 100 kart podarunkowych.

W ofercie Magnolia Park znajduje się prawie 30 restauracji oraz kawiarni znanych i lubianych marek, tj. Pasibus, Pizza Hut, Costa Coffee, Frankie’s, KFC, McDonald’s, Cukiernia Sowa, Burger King i wiele innych.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułProgram Nasz Wrocław w wersji MAX! Roczna karta do ZOO w cenie 1 biletu i jeszcze więcej atrakcji
Następny artykułWyjątkowy Kwiecisty Tramwaj przez najbliższe dni będzie woził pasażerów po Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.