a

2. Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych to międzysektorowe spotkanie dla tych, którzy potrzebują usłyszeć siebie nawzajem. Po co? Żeby to, co robią było efektywne i rzeczywiście poprawiało jakość życia we Wrocławiu. Organizatorzy zapraszają przedstawicieli wrocławskich i działających we Wrocławiu stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, ruchów miejskich oraz osoby reprezentujące biznes i administrację publiczną. Zapisy do 30 maja!

Przedstawiciele trzech sektorów

– publicznego, prywatnego (for profit) i organizacje pozarządowe(non profit) – spotykają się w jednym miejscu i czasie.

Dlaczego?

Bo zależy im Wrocławiu. To miasto, w którym żyją, pracują i działają. Wiedzą, co można zrobić lepiej. I potrzebują usłyszeć siebie nawzajem, żeby to, co robią było efektywne i rzeczywiście poprawiało jakość życia we Wrocławiu.

2. Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych,

6 czerwca 2018 r. przy ul. Legnickiej 65, w godzinach 9-16.00

W programie dnia ● śniadanie pozarządowe Smacznie na dzień dobry ● spotkania branżowe w 7 obszarach tematycznych m. in. Praca czy pasja? Podmioty ekonomii społecznej jako pracodawcy, Aktywne sąsiedztwa, Edukacja historyczna i patriotyczna, Jak Gmina Wrocław i NGO mogą współpracować przy realizacji Strategii Dialogu Międzykulturowego?, #Za Niezależnym Życiem – usługi publiczne na rzecz grup zagrożonych wykluczeniem społecznym i inne. ● plenarne spotkanie wrocławskich NGO z Wrocławską Radą Działalności Pożytku Publicznego ● after party i mistrzostwa organizacji pozarządowych w grillowaniu

Udział w Kongresie jest bezpłatny. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (kliknij)

ZGŁOSZENIA do 30 maja.

Dodatkowe informacje: Centrum Sektor 3 pod nr tel. 71 359 75 00 oraz w biurze Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych pod nr tel. 699 858 391.

Szczegóły na:
https://www.facebook.com/events/603646893337753/?active_tab=discussion

Kongres organizuje: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Fundacja Umbrella, Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, Stowarzyszenie Tratwa, Fundacja Eudajmonia przy wsparciu Koalicji na rzecz Wrocławskiego Modelu Współpracy.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wrocław www.wroclaw.pl
Patronat medialny: Kocham Wrocław

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułGdzie we Wrocławiu wypożyczyć kajak i rower wodny? [LISTA MIEJSC]
Następny artykułPierwsza edycja TEDxUWr „Shape of Changes” we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.