Koncerty Wrocław – co jest grane? [28 października – 3 listopada]

0

Koncerty Wrocław

Bass Astral x Igo, Kortez, Queen Symfonicznie, Halloweenowe Silent Disco… jak będzie brzmiał Wrocław w tym tygodniu? Zapraszamy na przegląd Koncerty Wrocław

Dwaj Panowie/Piano Bar

Mateusz Płocha oraz Artur Jóskowiak to aktorzy specjalizujący się w komedii improwizowanej. Jeśli macie ochotę pośmiać się i wziąć udział w przedstawieniu, koniecznie wybierzcie się w poniedziałek do Vertigo. Po spektaklu będzie moment na chwile refleksji przy dźwiękach fortepianu.

Kiedy: 28/10 godz. 20

Gdzie: Vertigo

Więcej info: https://www.biletin.pl/pl/teatr/dwaj-panowie-w-vertigo-piano-bar-wroclaw

Wieczór włoski z Espresso Dopio

Zespół Espresso Dopio zaprasza na wieczór akustyczny w klimatach włoskiej muzyki folk-pop. Muzycy Giuseppe Antonacci oraz Luigi Leoni zabiorą Was w podróż pełną italiańskich przygód.

Kiedy: 29/10 godz. 20

Gdzie: Szklarnia

Więcej info: https://www.facebook.com/events/778522032599891/

Kortez Przedpremierowo 

Uwielbiany przez fanatyków melancholijnych klimatów Kortez ogłosił niedawno, że pracuje nad nowym albumem, który ukazać ma się wiosną 2020. Z tej okazji jesienią rozpoczyna trasę koncertową, na której usłyszeć będzie można najnowszy materiał. Muzyka artysty idealnie wpasuje się w jesienne dźwięki nostalgii.

Kiedy: 30/10 godz. 20

Gdzie: Opera Wrocławska

Więcej info: https://www.eventim.pl/event/kortez-przedpremierowo

Halloweenowe Silent Disco

31 października to nie jest zwykła data! Wrocław z okazji najmroczniejszego dnia w roku przygotował bardzo dużo imprez, koncertów a nawet gier terenowych. Jednak w cyklu Koncerty Wrocław skupiamy się na najbardziej dźwięcznych eventach, dlatego też polecamy wybrać się na (pozornie niezbyt dźwięczne) Silent Disco! Będzie przeraźliwie cicho, choć w głowach słyszeć będziecie najbardziej upiorne dźwięki!

Kiedy: 31/10 godz. 23:00

Gdzie: Stary Klasztor

Więcej info: http://www.staryklasztor.com.pl/bilety

Queen Symfonicznie

Po odpoczynku 1 listopada w gronie najbliższych, wspominając tych, którzy nieustannie są w naszych sercach, polecamy wybrać się na koncert poświęcony twórczości ikonicznego zespołu Queen. Utwory wykonane będą w symfonicznych aranżacjach z udziałem chórków oraz orkiestry.

Kiedy: 02/10 godz. 16:00

Gdzie: Sala Koncertowa Radia Wrocław

Więcej info: https://www.ticketmaster.pl/event/muzyka-zespolu-queen

Bass Astral x Igo

Igor Walaszek i Kuba Tracz to niezaprzeczalnie odkrycia ostatnich kilku lat na polskiej scenie muzycznej. Fenomenalne i niepowtarzalne kompozycje elektroniczne a do tego mocny i emocjonalny wokal to połączenie idealne. Dajcie się im porwać.

Kiedy: 03/11 godz. 19:30

Gdzie: Hala Stulecia

Więcej info: https://empikbilety.pl/wydarzenie/bass-astral-x-igo

Za tydzień zapraszamy na kolejny przegląd Koncerty Wrocław:)

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRuszyły zapisy na ostatni spacer z cyklu „Wrocław na nowo”
Następny artykułTakiej wystawy w Polsce jeszcze nie było! Postacie ,,Gry o tron” wyrzeźbione w…rysikach ołówków! [ZOBACZ]