Koncert Bajek Disneya we Wrocławiu! Magiczna podróż dla małych i dużych

0

Przygotujcie się na niezapomnianą podróż po krainie Disneya, pełną magii, muzyki i wspomnień. Już niedługo, 8 i 9 września, odbędzie się wyjątkowy koncert „Bajki Disneya” we Wrocławiu, w wykonaniu zespołu Swinging Deer. To wydarzenie, które stworzono specjalnie z okazji 100-lecia Disneya, obiecuje dostarczyć emocji zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Oto zapowiedź tego niezwykłego muzycznego spektaklu.

Koncert ,,Bajki Disneya” w Centrum na Przedmieściu

Podczas koncertu „Bajki Disneya”, który odbędzie się 8 września o godzinie 17:00 oraz 9 września o godzinie 11:00 w Centrum na Przedmieściu przy ul. Prądzyńskiego 39A, publiczność będzie miała okazję przeżyć prawdziwą muzyczną podróż po najpiękniejszych bajkach Disneya. Swinging Deer zaprezentuje akustyczne aranżacje znanych i uwielbianych piosenek, które od lat są częścią naszych serc.

Warto podkreślić, że koncert ten to nie tylko wyjątkowa okazja do wysłuchania ulubionych utworów, ale także szansa na doświadczenie magii Disneya w zupełnie nowy sposób. Kolorowe wizualizacje i animacje na scenie wzbogacą występ, tworząc niezapomnianą atmosferę dla wszystkich widzów.

Nie ma wątpliwości, że koncert „Bajki Disneya” we Wrocławiu będzie wyjątkowym wydarzeniem, które dostarczy emocji i radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. To okazja do wspólnego spędzenia czasu w magicznym świecie Disneya, który zawsze potrafi przenieść nas w krainę marzeń. Swinging Deer obiecuje nam niezapomniane chwile pełne muzyki, magii i uśmiechów, które zostaną z nami na długo po zakończeniu koncertu.

Swinging Deer – utalentowany duet

Swinging Deer, jako świeży nabytek na wrocławskiej scenie kameralnej, zaskarbił sobie już serca wielu miłośników muzyki. Zespół powstał w grudniu 2022 roku i tworzą go dwaj utalentowani artyści: wokalistka Milena Niedźwiecka oraz pianista i gitarzysta Damian Koneczny. Ich muzyczne zainteresowania sięgają od jazzu przez pop aż do rockowych ballad, co sprawia, że są doskonałym wyborem do interpretacji kultowych utworów Disneya.

Termin: 8 września godz. 17:00 i 9 września godz. 11:00
Miejsce: Centrum na Przedmieściu, ul. Prądzyńskiego 39A
Bilety: tutaj

Dołącz do wydarzenia: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTłumacz szwedzki: współpraca z profesjonalnym tłumaczem czy native speakerem? Sprawdzamy!
Następny artykułStartuje jesienna edycja Restaurant Week. Te restauracje MUSISZ odwiedzić!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.