Kolejny bezpłatny koncert jazzowy na pięknym Patio w OVO Wrocław!

0

Letnie koncerty na Patio w OVO Wrocław to już coś więcej niż zwykłe wydarzenia muzyczne. To cotygodniowe emocje, których dostarczają nam znani i utalentowani wokaliści oraz ich towarzysze. Po zeszłotygodniowym koncercie Gentlemen’s Jazz Acoustic, w ten piątek (23.07) przyjdzie nam cieszyć się jazzem w wykonaniu Natalii Szczypuły!

Jazz na pewno nie jest gatunkiem stworzonym dla każdego. Niemniej warto spróbować w życiu jak najwięcej, i jazz nie jest tutaj wyjątkiem. Organizatorzy zapraszają do spędzenia czasu w towarzystwie tej wyjątkowej muzyki.

Piątkowy koncert zaplanowany jest na godzinę 19, a wstęp jest darmowy.

Najważniejsze informacje

Natalia Szczypuła jest wokalistką, autorką tekstów i muzyki. Finalistka The Voice of Poland z 2020 roku posiada dostępne w sieci single zapowiadające płytę, która planowo ma ukazać się pod koniec 2021 roku.

Jej piosenki są mieszanką soulu, jazzu i popu. Natalia łączy ambitną muzykę z szybko wpadającymi w ucho melodiami, które każdy może zanucić. Tworzy po polsku, ale i po angielsku, ponieważ studia wokalistyki na londyńskiej uczelni London Centre of Contemporary Music mocno ukształtowały jej muzyczną drogę. Skończyła również Wrocławską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej – to tam zakochała się w muzyce jazzowej. Jest jedną z finalistek ogólnopolskiego festiwalu Grand Prix Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2021.

Podczas nadchodzącego koncertu Natalia wystąpi w jazzowej odsłonie, prezentując swoje ukochane standardy jazzowe, jak i utwory autorskie osadzone w jazzowej estetyce. 

Natalii towarzyszyć będą:
 
Mateusz Witkowski – instrumenty klawiszowe, produkcja
Piotr Treliński – gitary
Żenia Betliński – bas
Mateusz Maniak – perkusja

Wydarzenie: Koncert Jazzowy Natalii Szczypuły
Termin: 23.07.2021
Godzina: 19:00
Miejsce:
Patio w OVO Wrocław
Więcej informacji na stronie organizatora.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWeekend na Ostrowie Tumskim. 5 miejsc, które warto odwiedzić!
Następny artykułNowych 60 Ławeczek Mieszkańca w miejscach, w których najbardziej ich brakuje [SPRAWDŹ GDZIE]
Cześć, nazywam się Patryk i jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego. W obrębie najbliższych memu sercu zainteresowań znajduje się sport, psychologia oraz szeroko pojęta technologia. Kocham być w centrum wydarzeń, rozmyślać i analizować. Nie wyobrażam sobie wolnego weekendu bez wyjścia na miasto, a wracanie o późnych porach do domu to dla mnie chleb powszedni.