Kino Nowe Horyzonty z rekordową frekwencją. Tłumy na otwarciu!

0
fot. kinonh.pl

Ten wynik przekroczył najśmielsze oczekiwania: w trakcie pierwszego weekendu po ponownym otwarciu kin, wrocławskie Nowe Horyzonty odwiedziło 5301 widzów!

To najlepszy wynik nie tylko w mieście, ale i w całej Polsce. Co więcej – choć do użytku dopuszczona jest tylko połowa miejsc w każdej sali, weekend 13-14 lutego był także najlepszym weekendem pod względem frekwencji w historii Kina Nowe Horyzonty od 2 lat, a wynik za same walentynki ostatni raz był na podobnym poziomie w 2015 roku!

Przez pierwsze dwa dni działania KNH widzowie mieli okazję zobaczyć aż 29 różnych filmów na 84 seansach. Największą popularnością cieszyły się tytuły: Na rauszu – nowe dzieło Thomasa Vinterberga, ze znakomitym Madsem Mikkelsenem w roli głównej, komedia Palm Springs w reżyserii Maksa Barbakowa oraz Sound of Metal Dariusa Mardera. W całości wyprzedane zostały dwa walentynkowe pokazy kultowego Śniadania u Tifanny’ego.

Dużą popularnością cieszyły się także polskie tytuły, przede wszystkim 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy w reżyserii Jana Holoubka i Jak najdalej stąd Piotra Domalewskiego. W miniony weekend Kino Nowe Horyzonty odwiedziło również wiele rodzin z dziećmi – największym zainteresowaniem młodych widzów cieszyły się filmy Filonek bezogonek oraz Biuro detektywistyczne Lassego i Mai: Rabuś z pociągu.

Przez cały czas kino funkcjonuje według ścisłych wytycznych sanitarnych: oprócz ograniczenia liczby dostępnych miejsc, nieustannie przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz utrzymywaniu dystansu, dezynfekujemy newralgiczne przestrzenie, wietrzymy sale kinowe.

Kino dziękuje wszystkim Widzom za zaufanie, jakim ichobdarzyli, oraz znakomitą atmosferę i energię, dzięki którym Kino Nowe Horyzonty znów odżyło.

Kino Nowe Horyzonty zaprasza na kolejne seanse!

Repertuar

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowe połączenie lotnicze z Wrocławia do Chorwacji! [CENY od 121zł]
Następny artykułWrocławski Teatr Współczesny potrzebuje tysięcy oprawek okularów! Ruszyła zbiórka
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.