Już niedługo otwarcie Zaklętego Targu! Nowe miejsce na mapie Wrocławia

0

Są takie miejsca, które szczególnie przechowują historię. Na Przedmieściu Oławskim, które przed wojną było rzemieślniczym Eldorado, w poprzemysłowym budynku z czerwonej cegły mieści się miejsce niepodobne do żadnego innego.

Klimatyczne, magiczne, zaklęte. To właśnie Zaklęte Rewiry.

Niegdyś mieścił się tu Browar Haase. Największy w mieście i jeden z największych w ówczesnej Europie. Perła architektury. Dziś niepowtarzalny klimat tego miejsca to przenikanie się atmosfery pomieszczeń pobrowarnych z duszą, która nadała Zaklętym Rewirom niewątpliwy status jednego z najważniejszych miejsc muzyczno-kulturalnych Wrocławia.
Tutaj odbywają się eventy, imprezy, spektakle, występowali Dj-e, zespoły jazzowe, bluesowe, rockowe, metalowe. Lista gości Zaklętych Rewirów jest imponująca.

Atmosfera Zaklętych Rewirów przyciąga twórców. Goszczą tu osoby kreatywne, otwarte, chcące się rozwijać i poznawać nowe.

,,Pandemia dotknęła nas wszystkich, dlatego, wychodząc naprzeciw naszym lokalnym twórcom i rzemieślnikom, stworzyliśmy dla Was nowe, klimatyczne miejsce na mapie Wrocławia i Dolnego Śląska. Zaklęty Targ.” – mówią twórcy nowej przestrzeni.

To tutaj połączy się inspirujące doświadczenie ekipy Zaklętych Rewirów z efektami kreatywnej twórczości lokalnych rzemieślników, którą warto promować, a także z wielką potrzebą mieszkańców na wyjście i spotkanie, w bezpiecznych warunkach, z pięknym kolorowym światem pełnym aromatycznych zapachów, wyjątkowych przedmiotów i niezwykłych smaków, którymi będziemy mogli odczarować niełatwą codzienność.

Zaklęty Targ będzie szczególnym miejscem kooperatywy, które poza szansą na rozwój lokalnych marek, przywraca normalność i nadaje naszemu miastu magiczny klimat.

Otwarcie Zaklętego Targu planowane jest na weekend 8-9 maja.
Adres: ul. Krakowska 100

Jeśli tworzysz unikatowe, wyjątkowe dzieła lub produkty o wysokiej jakości, które warto zaprezentować odwiedzającym Zaklęty Targ zajrzyj tutaj:
https://zakletytarg.pl/
Organizatorzy mogą jeszcze zapewnić miejsce niewielkiej liczbie lokalnych twórców.
mat. Zaklęty Targ

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane