Już niedługo otwarcie Zaklętego Targu! Nowe miejsce na mapie Wrocławia

0

Są takie miejsca, które szczególnie przechowują historię. Na Przedmieściu Oławskim, które przed wojną było rzemieślniczym Eldorado, w poprzemysłowym budynku z czerwonej cegły mieści się miejsce niepodobne do żadnego innego.

Klimatyczne, magiczne, zaklęte. To właśnie Zaklęte Rewiry.

Niegdyś mieścił się tu Browar Haase. Największy w mieście i jeden z największych w ówczesnej Europie. Perła architektury. Dziś niepowtarzalny klimat tego miejsca to przenikanie się atmosfery pomieszczeń pobrowarnych z duszą, która nadała Zaklętym Rewirom niewątpliwy status jednego z najważniejszych miejsc muzyczno-kulturalnych Wrocławia.
Tutaj odbywają się eventy, imprezy, spektakle, występowali Dj-e, zespoły jazzowe, bluesowe, rockowe, metalowe. Lista gości Zaklętych Rewirów jest imponująca.

Atmosfera Zaklętych Rewirów przyciąga twórców. Goszczą tu osoby kreatywne, otwarte, chcące się rozwijać i poznawać nowe.

,,Pandemia dotknęła nas wszystkich, dlatego, wychodząc naprzeciw naszym lokalnym twórcom i rzemieślnikom, stworzyliśmy dla Was nowe, klimatyczne miejsce na mapie Wrocławia i Dolnego Śląska. Zaklęty Targ.” – mówią twórcy nowej przestrzeni.

To tutaj połączy się inspirujące doświadczenie ekipy Zaklętych Rewirów z efektami kreatywnej twórczości lokalnych rzemieślników, którą warto promować, a także z wielką potrzebą mieszkańców na wyjście i spotkanie, w bezpiecznych warunkach, z pięknym kolorowym światem pełnym aromatycznych zapachów, wyjątkowych przedmiotów i niezwykłych smaków, którymi będziemy mogli odczarować niełatwą codzienność.

Zaklęty Targ będzie szczególnym miejscem kooperatywy, które poza szansą na rozwój lokalnych marek, przywraca normalność i nadaje naszemu miastu magiczny klimat.

Otwarcie Zaklętego Targu planowane jest na weekend 8-9 maja.
Adres: ul. Krakowska 100

Jeśli tworzysz unikatowe, wyjątkowe dzieła lub produkty o wysokiej jakości, które warto zaprezentować odwiedzającym Zaklęty Targ zajrzyj tutaj:
https://zakletytarg.pl/
Organizatorzy mogą jeszcze zapewnić miejsce niewielkiej liczbie lokalnych twórców.
mat. Zaklęty Targ

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułStrajk Kobiet zostanie uhonorowany Nagrodą Wrocławia
Następny artykułWe Wrocławiu powstaje Park Dinozaurów. Otwarcie już 1 maja!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.