Jedyny koncert Malika Montany we Wrocławiu!

0

Malik Montana, idol młodzieży i rekordzista Spotify pod względem liczby odsłuchów w ciągu jednego dnia wystąpi we Wrocławiu. Raper już w maju pojawi się na HotSPocie. 

Malik to jeden z artystów, którego uwielbia młodzież. 19 maja na HotSpocie fani będą mogli zobaczyć go na żywo! Będzie to jedyna taka okazja we Wrocławiu. 

Raper debiutował w 2015 roku klipem NaNaNa. Od tego czasu jego utwory na Spotify są odtwarzanie miesięcznie przez ponad 2 miliony osób. Jego jeden kawałek – Jetlag – jest rekordzistą pod względem odsłuchów w ciągu 24 godzin. Ten utwór wygenerował 1 144 105 odtworzeń. Na YouTube ten klip zgromadził w sumie prawie 30 milionów odtworzeń.

Malik Montanta jest postacią niezwykle kontrowersyjną. Urodził się w 1989 roku w Hamburgu, ale ma pochodzenie afgańskie. Do Polski przyjechał dopiero gdy miał 13 lat, a naprawdę nazywa się Ghawsi Mosa, co dość długo ukrywał. Nagrywał m.in. z Sentino, ale pomiędzy dwoma artystami wystąpił konflikt i rozłam. Malik na swoim koncie ma pięć albumów (Haram Masari, Naaajak, Tijara, 022 EP, Import/Export), które wyróżnia bardzo charakterystyczny styl. Raper nawija bowiem do trapowych bitów. Jego ostatnia płyta – Import/Export – otrzymała status platynowej. W 2021 roku gościnnie wraz z Quebonafide, wystąpił w utworze Papuga, którego autorem jest inny idol młodzieży – Mata.

Bilety na koncert Maliką są do nabycia w aplikacji GoingApp. Szczegóły wydarzenia znajdują się na Facebooku.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Niepełnoletni, mający powyżej 16 lat mogą wziąć udział w wydarzeniu jedynie za zgodą opiekuna. Zgoda do pobrania.

Kto: Malik Montana
Gdzie: Hot Spot, Wejherowska 24, Wrocław
O której: 20:00
Bilety: GoingApp

Wydarzenie: KLIK

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Targi Dobry Design 2022. Kolejna edycja już w weekend! [80. wystawców z całej Polski]
Następny artykułDzień Matki 2022 we Wrocławiu. 5 ciekawych pomysłów na wspólne spędzenie czasu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.