Jarmarku Bożonarodzeniowego nie będzie, ale możesz kupić kubek [NOWY WZÓR]

0

Organizatorzy corocznego Jarmarku na wrocławskim Rynku zapraszają do zakupu nowej edycji kubeczków kolekcjonerskich 2020 dedykowanych na tegoroczne wydarzenie, które niestety nie odbędzie się w zaplanowanym terminie.

Można zatem napić się rozgrzewającego napoju z jarmarcznego kubeczka z rodziną, przyjaciółmi w zaciszu domowego ogniska. Wersja limitowana kubków z datą 2020 już dostępna – wyłącznie online.

Kubeczek bucik – symbol wrocławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego wpisał się w tradycję i cieszy ogromną popularnością. Jest to kubek ceramiczny o pojemności 0,2l w kształcie bucika – można myć go w zmywarce! – piszą organizatorzy.

Kubek może być dobrym prezentem na święta. Można go podarować bliskim, rodzinnie, przyjaciołom lub małym milusińskim. Wypełniony np. słodyczami doskonale nadaje się jako prezent np. na Mikołaja lub pod choinkę, dla pracowników firmy, klientów… dla każdego dużego i małego. – dodają.

W związku z dużym zainteresowaniem zakupem kubeczków, czas realizacji wynosi do 14 dni roboczych. Ilość kubeczków jest ograniczona.

Można je nabyć tutaj: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane