Gdzie na jogę we Wrocławiu? [BEZPŁATNE ZAJĘCIA]

0

Relaksuje, poprawia kondycję, wzmacnia zdrowie. Jest wszechstronnym i dynamicznym treningiem. Nie tylko modeluje całą sylwetkę, poprawia zakresy ruchu stawów przy jednoczesnym zachowaniu ich stabilizacji, ale także sprzyja rozwojowi duchowemu i poznaniu samego siebie. Zapewnia dobre samopoczucie, ponieważ pomaga odpocząć organizmowi.

Mowa o jodze. We Wrocławiu możecie trenować ją na świeżym powietrzu podczas darmowych zajęć. Poniżej 3 propozycje bezpłatnych otwartych treningów.

Treningi na zielonym patio

Wszystkich miłośników jogi OVO Wrocław zaprasza na otwarte treningi na zielonym patio kompleksu.  Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce jogi. Nie ma także żadnych ograniczeń wiekowych ani ruchowych. Trzeba jedynie zabrać ze sobą strój, które nie ogranicza ruchów. Instruktorzy zalecają również rezygnację z posiłków przynajmniej na godzinę przed planowanymi zajęciami.

Termin: każda niedziela, godz. 10:00
Miejsce: OVO Wrocław, zielone patio, ul. Podwale 83
Zajęcia poprowadzi Rosela Ciko, certyfikowana instruktorka jogi.
Wstęp: bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność przyjścia).

Joga Kolektyw x Forma Płynna

Joga Kolektyw na mapie Wrocławia zaistniała we wrześniu 2018 roku. Współtworzą go dwie nauczycielki – Iza Smaza i Daria Bunikowska, które połączyła chęć dzielenia się dobrem. Dziewczyny uczą Hatha Jogi wg przekazu B.K.S. Iyengara. Poprzez skupienie całej swej uwagi na ciele, jego właściwym ułożeniu oraz oddechu jesteśmy w stanie oderwać się na chwilę od rzeczywistości i przerwać natłok myśli, który towarzyszy nam na co dzień.

W tygodniu możecie je spotkać w ich studiu przy pl. Grunwaldzkim 6 (budynek FANDOMu)

Termin: Zajęcia odbywają się w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 10:00
Miejsce: Forma Płynna Beach Bar, Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 20
Wstęp: Bezpłatny

Joga pod chmurką w ZaZoo Beach Bar

ZaZoo Beach Bar zaprasza do wspólnej praktyki jogi na świeżym powietrzu, nad piękną Odrą! Zajęcia poprowadzi dla Was Oliwia Misztur, nauczycielka jogi w Drzewo Życia – studio jogi.  Zajęcia jogi przeznaczone są zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących.
Wystarczy zabrać ze sobą matę/koc/ręcznik i dobry humor.

Termin: Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 12:00
Miejsce: ZaZoo Beach Bar, Wybrzeże Wyspiańskiego 39E
Wstęp: Bezpłatny

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNadchodzi święto seniorów we Wrocławiu! [DNI SENIORA, 200 WYDARZEŃ]
Następny artykułNa Nadodrzu pojawią się ruchome murale! [NOWA ATRAKCJA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.