Galeria Dominikańska zaprasza na kolejne bezpłatne ekospacery i zakupy z nagrodami!

0

Trwa ekoinicjatywa Galerii Dominikańskiej ,,Wrocław na Nowo Zielony”. Mieszkańcy wspólnie z przewodnikami jeszcze przez najbliższy miesiąc mogą odkrywać miasto i poznawać jego ekozakątki.

Oprócz spacerów można wziąć udział w różnych ciekawych wydarzeniach i konkursach. Wszystko w temacie ekologii i dbania o środowisko. Akcja potrwa do 26 września br.

Rób zakupy, odbieraj karty za 50 złotych lub designerskie ekotorby!

Co zrobić, by sprawić sobie jeszcze więcej przyjemności z kupowania? Przyjdź do Galerii Dominikańskiej w dniach 3-4 września:

  • zrób zakupy za min. 100 złotych i odbierz ekotorbę ze specjalnym nadrukiem promującym akcję „Wrocław na nowo zielony” wykonanym przez wrocławską ilustratorkę Malwinę Hajduk
  • zrób zakupy za min. 300 złotych i odbierz kartę podarunkową o wartości 50 złotych do zrealizowania we wszystkich sklepach Galerii Dominikańskiej.
  • Regulamin: „Regulamin – Rób zakupy odbieraj nagrody”

Każda osoba zapisana do programu kuponowego Galerii Dominikańskiej #maszokazje ma również szansę na dodatkowe nagrody – magnesy oraz plakaty z limitowanej serii „Wrocław na nowo zielony” z przepięknymi ilustracjami przedstawiającymi największe ekoatrakcje.

Ekospacer po Parku Szczytnickim

Przygotuj wygodne buty, zabierz prowiant i dobry humor. Trasa kolejnej pieszej wycieczki prowadzi do jednego z największych, a zarazem najstarszych parków Wrocławia.

Temat: Segregujemy – spacer po Parku Szczytnickim
Termin: 12 września (niedziela)
Godzina: 12:00-14:00
Zbiórka: 11.45 przy Otwartej Przestrzeni Kultury – Kościół pw Św. Jana Nepomucena

Cel: Szczytnicki! Podczas spaceru zobaczycie wiele tajemniczych i nieznanych parkowych zakątków, malowniczy system grobli i drewniany kościółek z przełomu XVI i XVII. Porozmawiacie też o nadprodukcji śmieci, sposobach segregacji odpadów i recyklingu – idealne ekotematy na ekospacer.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się poprzez stronę https://galeria-dominikanska.pl/akcje/spacery/, na której znajduje się również aktualny terminarz całego cyklu.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJazzowe klimaty na zielonym patio w OVO Wrocław [BEZPŁATNY KONCERT]
Następny artykułMiasto buduje na ul. Zwycięskiej zespół szkolno-przedszkolny dla 1200 dzieci
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.