FreezMe czyli zakręcony weekend z nagrodami w Pasażu Grunwaldzkim

0

Dla fanów konkursów oraz niezwykłych atrakcji Pasaż Grunwaldzki przygotował weekend pełen wrażeń. Każdy kto dokona zakupu za min. 100 zł może wejść do gry. Dodatkowo na „pozytywnie zakręconych” czeka FreezeMe, czyli urządzenie najnowszej generacji, które generuje GIFy 3D.

Ta atrakcja z pewnością ucieszy wszystkich, którzy dbają o to, by ich profile w mediach społecznościowych były nietuzinkowe.

ODLOTOWE ZAKUPY

Nie wiecie co to FreezeMe? Już wyjaśniamy! To stoisko wyposażone w aż 10 aparatów fotograficznych, które jedocześnie robiąc zdjęcie, pozwalają stworzyć gifa 3D. Odwiedzający Pasaż Grunwaldzki takie „czary” znajdą na poziomie 0 w strefie wejścia głównego.

– Klienci chętnie powrócili do brania udziału w eventach. Centra handlowe ponownie stały się nie tylko miejscem zakupowym, ale przestrzenią, w której warto spędzać czas. Tym razem na naszych bywalców czeka unikatowa strefa FreezeMe, która pozwala stworzyć animacje 3D. Motywem przewodnim jest lot w chmurach. Dlaczego? Ponieważ podczas urodzinowego weekendu zapraszamy na odlotowe zakupy oraz konkurs, w którym nagrody są iście niebiańskie. Na klientów czekają najnowsze smartfony, laptopy, smartwatche. Celebrując tak ważne dla życia naszego centrum wydarzenie kierowaliśmy się hasłem „sky is the limit” – co w wolnym tłumaczeniu oznacza, że możliwości są nieograniczone – mówi Natalia Pucicka, manager ds. marketingu Pasażu Grunwaldzkiego.

WSZYSTKO ZŁOTO, CO SIĘ ŚWIECI

W Pasażu Grunwaldzkim tak właśnie brzmi słynne zdanie. Złote smartfony, słuchawki, laptopy zuchwale polecają się w konkursie zaprzeczając hasłu: złote a skromne. Wrocławskie centrum jak Midas zamienia paragony zakupowe w cenne nagrody. Jak to działa?

Wystarczy dokonać zakupu za min. 100 zł udokumentowanego na jednym paragonie, zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Konkursu (w dniu dokonania zakupu), pobrać kupon konkursowy i w najkrótszym czasie odgadnąć 8-cyfrowy kod do sejfu. Co godzinę odnawia się pula nagród!

Punkt Obsługi Konkursu znajduje się na poziomie 0 przy wejściu głównym i działa w godzinach 9:00-21:00.

KRÓLOWO ZŁOTA!

Miłośnicy mody mają niepowtarzalną okazję do zdobycia koszulek z limitowanej urodzinowej edycji. Oversizowe t-shirty zdobią chwytliwe hasła takie jak: Milczenie jest złotem, No złoto!, Królowo złota, czy Złote a skromne. Złoty, brokatowy print podkręci każdą stylizację. Jak zdobyć taką koszulkę? Tego można dowiedzieć się z fanpage’u Pasażu Grunwaldzkiego.

Więcej informacji o konkursie na www.pasazgrunwaldzki.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWeekend we Wrocławiu: 6 najlepszych wydarzeń [20-22.05.22]
Następny artykułKoncerty we Wrocławiu – najciekawsze wydarzenia muzyczne w czerwcu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.