Fitness World ogłasza upadłość z powodu pandemii. 3 siłownie we Wrocławiu zamknięte na stałe

0

Pandemia powoduje coraz większe straty w wielu wrocławskich firmach. Po pierwszej fali koronawirusa zamkniętych na stałe zostało m.in. wiele lokali gastronomicznych, teraz upadłość ogłaszają kolejne miejsca. 3 wrocławskie siłownie sieci Fitness World właśnie poinformowały o zaprzestaniu funkcjonowania.

Oficjalny komunikat: ,,Chciałbym poinformować Państwa, że utrzymująca się od dłuższego czasu, a ostatnio wzmagająca na sile pandemia, spowodowała ponowne zamknięcie siłowni, pozbawienie spółki głównego źródła przychodów, a w rezultacie możliwości regulowania swoich zobowiązań, przez co spółka stała się niewypłacalna.

W związku z tym właściciel Fitness World sp. z o.o. złożył wniosek o upadłość
Fitness World sp. z o.o. Kluby zostają zamknięte na stałe. Zaprzestano pobierania opłat z kart kredytowych. Przedpłacone, a niewykorzystane opłaty zostaną rozliczone w ramach procedury upadłościowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań należy skontaktować na adres skrzynki elektronicznej: Klubowicz@pl.fitnessworld.com.

Właściciel i pracownicy dziękują wrocławianom za energię, uśmiechy w klubach i współpracę w ostatnich latach.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł15 rzeczy, których NIGDY NIE MÓWIĄ wrocławianie
Następny artykuł5 niezwykłych restauracji we Wrocławiu, które warto wspierać, by przetrwały pandemię
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.