17 czerwca we wrocławskich kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo: najnowszą animację Disney/Pixar „Gdzie jest Dory”, horror „Obecność 2” oraz inteligentną i przewrotną komedię „Jak urządzić orgię w małym mieście”. 

Gdzie jest Dory_PLAKATKiedy Dory mawiała „mówi się trudno i płynie się dalej” w nagrodzonym Oscarem filmie „Gdzie jest Nemo”, raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co jeszcze ją w życiu czeka – chociaż pewnie i tak by zapomniała… W najnowszej animacji Disney/Pixar „Gdzie jest Dory” tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?

 


 

Obecność 2_PLAKAT„Obecność 2” to kolejna odsłona kultowej Obecności Jamse Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

 

 


 

Jak urządzić orgię w małym mieście_PLAKAT„Jak urządzić orgię w małym mieście” to bezpruderyjna, inteligentna, przewrotna komedia o tym, że za drzwiami każdej sypialni kryje się jakiś sekret. Cassie Cranston, która w czasach liceum zapracowała na reputację nadmiernie wyzwolonej lokalnej seksoholiczki powraca do rodzinnego miasteczka. Dziś jest celebrytką, która ze sporym sukcesem zajmuje się tematyką erotyczną w ogólnokrajowej prasie. Jej przybycie do Beaver’s Ridge pobudza wyobraźnię wielu mieszkańców, którzy mają dość małomiasteczkowej pruderii i marzą o wolnej miłości. Grupa dawnych przyjaciół Cassie zwraca się do niej z prośbą o pomoc w zorganizowaniu orgii.


Mamy dla was konkurs!

Napisz tu poniżej komentarz „zrobione”.

Spośród wszystkich osób, które to zrobią jutro o 17stej wybierzemy dwie osoby, które dostaną jedno podwójne zaproszenie na wybrany mecz EURO 2016 emitowany w strefie kibica w Multikinie Pasaż Grunwaldzki w dniach 17 – 20.06

Zwycięzcę wybierzemy w piątek o 19.00.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDzisiaj i jutro możliwe silne burze nad Wrocławiem! [PROGNOZA]
Następny artykułModny Wrocław – wybierz z nami najciekawszą stylizację [sesja nr 8]
Odkryj Wrocław na nowo