RumLove Festival
RumLove Festival

Wrocław nie bez powodu jest jednym z ulubionych miast Polaków. To właśnie tutaj odbywają się najciekawsze koncerty, targi i wydarzenia kulturalne. Jednym z unikalnych na na Polską skalę wydarzeń jest Rum Love Festiwal. Na czym polega to wydarzenie?

Ostatnia edycja przyciągneła ponad 1300 gości!
Ostatnia edycja przyciągneła ponad 1300 gości!

W centrum kongresowym przy Hali Stulecia zbierają się pasjonaci i producenci rumu, nie brakuje też osób które zwyczajnie chcą spróbować czegoś nowego. Na tegorocznej edycji pojawią się aż 34 stoiska partnerów. Oznacza to niezliczoną ilość aromatów, smaków i rodzajów rumu. Każdy uczestnik będzie mieć również okazję wzięcia udziału w wyjątkowych wykładach Master Class, podczas których doświadczeni eksperci będą opowiadać o technikach wytwarzania i degustacji rumu.

Trzecia edycja Rum Love Festiwal odbywa się 7-8 czerwca 2019 roku w godzinach 12:00-20:00

Degustacje, coś dla prawdziwych piratów!
Degustacje, coś dla prawdziwych piratów!

Warto już teraz zarezerwować swoje miejsce, kupując bilet na stronie organizatora KLIKAJĄC TUTAJ.

Jedną z misji portalu Kocham Wrocław jest informowanie o najciekawszych miejscach i wydarzeniach w mieście. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na oficjalny patronat. Przechadzając się alejkami wśród stoisk wystawców, na pewno spotkacie naszą redakcję w pełnym składzie.

Jak wyglądały poprzednie odsłony Rum Love Festiwal?
Zachęcamy do obejrzenia podsumowania ubiegłorocznej edycji:

Jak widać powyżej, to nie tylko degustacja alkoholi z całego świata, ale i świetna zabawa w przyjaznym gronie, a także masa innych atrakcji.

Okej, ale skąd pomysł na tak, wydawałoby się nietuzinkowe wydarzenie?
Jak informują organizatorzy na swojej stronie: „Festiwale rumowe odbywają się od lat na całym świecie, w Polsce rum, obok tequili i ginu, można jeszcze zaliczyć do niszowych kategorii alkoholu. Jednak według badań z Panelu Handlu Detalicznego Nielsena w roku 2017 wartość rynku rumu w Polsce wynosiła 91 mln zł. Oznacza to, że wzrosła o 10% w stosunku do poprzedniego roku. Aktualnie, zgodnie z wypowiedziami specjalistów z KPMG w ciągu roku prawie 30 procent polskich konsumentów, czyli ponad 11,5 mln osób, przynajmniej raz sięga po rum.

Eksperci prognozują stały wzrost tego segmentu na poziomie 2-3 procent rocznie. Zaznaczając, że przyczynia się do tego rosnąca popularność drinków, koktajli (sztuka miksologii), podróży, a także wpływ blogujących miłośników alkoholi oraz edukowanie konsumentów na temat rumu. W związku z powyższym, Tomasz Krzyk i Jacek Boniecki oraz ich zespół postanowili zorganizować Rum Love Festiwal, którego dwie poprzednie edycje odbiły się szerokim echem wśród miłośników przeróżnych alkoholi.”

Eksperci z całego świata będą dzielić się swoją wiedzą!
Eksperci z całego świata będą dzielić się swoją wiedzą!

Uważamy, że Rum Love Festiwal w to idealne wydarzenie dla każdego, kto w środku czuje się prawdziwym piratem (ARRR!!). Do zobaczenia w Centurm Kongresowym Hali Stulecia

KLUCZOWE INFORMACJE:
Rum Love Fesitwal

Kiedy?
7-8 czerwca 2019 roku
WWW?
https://rumlovefestiwal.com/pl/
Ceny?
Od 80 do 120 PLN (wliczone degustacje alkoholi)
Bilet VIP: 500 PLN

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKoncerty Wrocław – co jest grane? [05-12 maja 2019]
Następny artykułJuwenalia Wrocławskie 2019 [CO, GDZIE, KIEDY]
Moim zdaniem wygrywa tylko ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. Wierzę i inwestuję w ciągły rozwój osobisty. Znajduję niecodzienne rozwiązania, codziennych problemów. Od lat związany z mediami społecznościowymi i sprzedażą. Prowadzę również własnego bloga pod adresem: www.antekpluciennik.pl