Zapraszamy serdecznie na jedyny taki festiwal we Wrocławiu, podczas którego będziemy w iście szampańskich nastrojach żegnać astronomiczne lato i witać piękną, polską jesień. Jest to wydarzenie ukierunkowane stricte na promowanie młodych i uzdolnionych artystów ze stolicy Dolnego Śląska, ale również będziemy gościć znamienitych ludzi z całego kraju.

3 dniowy festiwal, będzie obfitował w różne gałęzie sztuk artystycznej ekspresji od wernisaży i wystaw, przez teatr, aż do koncertów. Naszym celem jest pokazanie szerszej publiczności twórczości młodych osób, które nie zawsze mają szansę w pełni pokazać swoje możliwości na największych,, wrocławskich scenach.
Wystąpią takie zespoły jak: Back to the 50s, Vendetta Party, Freelements, Teatr Konstelacje, a finalnym punktem całego festiwalu jest koncert charytatywny, podczas którego wystąpią artyści Sceny pod Regałem oraz specjalnie zaproszeni goście.
Podczas koncertu będzie można licytować specjalne dary przekazane przez gwiazdy muzyki, sportu i nie tylko. W akcję włączył się takie osobistości i zespoły jak: Raz Dwa Trzy, Lech Janerka, kabaret Hrabi, polska kadra skoczków narciarskich na czele z Kamilem Stochem i Adamem Małyszem, Justyna Szafran, Artur Andrus, Konrad Imiela, Gwardia Wrocław, WKS Śląsk Wrocław, Jastrzębski Węgiel oraz wielu innych wspaniały ludzi dobrej woli.
Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie wspaniałego 10-letniego chłopca- Maksia, zmagającego się z chorobą nowotworową.
Zapraszamy do uczestnictwa w festiwalu na Patio, którego organizatorem głównym jest Czarna Magia. Wszystkie koncerty i wystawy odbędą się na Patio i w lokalach otaczających tą piękną przestrzeń. Bądźcie z Nami, wspierajcie artystów i naszego podopiecznego:Maksia.
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!
Termin: 18-20.09
Miejsce: Patio, ul. Kiełbaśnicza 2

Więcej informacji: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu powstał nowy mural. Piękny koń na wrocławskich Partynicach
Następny artykułKinomural we Wrocławiu –  spektakularne projekcje na ścianach kamienic [ZDJĘCIA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.