Dziś kolejny protest ws. aborcji. Przewidziane blokady ulic w centrum Wrocławia

0
fot. https://www.youtube.com/watch?v=PQYdtOwaM_s

Na dzisiejsze popołudnie planowany jest kolejny etap protestu w sprawie kontrowersyjnego wyroku Trybunału Konstytucyjnego, dotyczącego usunięcia z ustawy antyaborcyjnej, przesłanki embriopatologicznej.

Trasa jest jeszcze nie do końca znana. Na pewno będzie przebiegać w pobliżu Rynku. Start protestu planowany jest na godz. 17:00.

Oprócz pieszej blokady ulicy, uczestnicy będą również prowadzić blokadę samochodową. Nieoficjalnie samochody będą poruszać się wokół Rynku ulicami Kazimierza Wielkiego, Nowy Świat, Grodzką i Piaskową lub Krasińskiego z powrotem na Kazimierza Wielkiego.

Na dziś planowane jest również blokada zdalna, polegająca na masowej wysyłce maili do rządzących, by zapchać im skrzynki wiadomościami o niezgodzie na obecne działania.

Środa będzie dniem blokady pracy – uczestniczki ogólnopolskiego strajku planują masowo nie zjawić się w miejscu pracy.

Szczegóły można śledzić tutaj: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławska gastronomia w symboliczny sposób odniosła się do obostrzeń rządu
Następny artykułWrocław, Trójmiasto, czy Warszawa? Gdzie się przeprowadzić w poszukiwaniu pracy? [RAPORT]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.