Dzień Pięknych Kobiet we Wrocławiu [ATRAKCJE]

0
a

Konkursy z nagrodami, porady urodowych ekspertów i finał metamorfoz z Magnolia Park. Takie atrakcje czekają na mieszkanki Wrocławia i regionu 7 marca w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku. Wszystko z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

To będzie prawdziwe święto kobiet! 7 marca Magnolia Park organizuje Dzień Pięknych Kobiet, podczas którego nie zabraknie atrakcji tj. konkursów z nagrodami ufundowanymi przez najemców, warsztatów z makijażu czy brafitingu, a także emocji związanych z wyborem zwyciężczyni metamorfoz z Magnolia Park.

Ten dzień w całości będzie poświęcony naszym klientkom. Chcemy, aby poczuły się wyjątkowo i pięknie, dlatego zadbamy o ich urodę, styl, a także dobre samopoczucie. Zwieńczeniem będzie finał konkursu na metamorfozę z Magnolia Park – mówi Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park.

W najbliższą sobotę od godziny 12.00 na wszystkie panie w centrum handlowym czekają przede wszystkim atrakcyjne konkursy z nagrodami od najemców. Będzie można wygrać m.in. zestawy do makijażu od MAC, bilety do kina Helios, zaproszenie do Centrum Medycznego Magnolia Park i karty podarunkowe od Magnolia Park o łącznej wartości 500 zł. Upominki przygotują także salony Sephora, Ecco, The Body Shop, Słoń Torbalski, Vanilla Body Shop, Gatta, Guess, oraz Broadway Fryzjerzy, Monnari i Duka.

Wszystkie panie odwiedzające Magnolia Park będą mogły również skorzystać z darmowych warsztatów modowych i urodowych. Vanilla Body Shop zorganizuje spotkanie z brafiterkami, makijażystki MAC pokażą, jak wykonać idealny make-up, a ekspertki z The Body Shop doradzą, jak właściwie pielęgnować skórę.

Punktem kulminacyjnym Dnia Pięknych Kobiet będzie finał metamorfoz z Magnolia Park. Weźmie w nim udział pięć finalistek, które przejdą przemianę ze stylistką, wizażystką i fryzjerem, a także zaprezentują widowni dwie stylizacje – dzienną i koktajlową. Zwyciężczynię wyłoni publiczność. Finalistka, która otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie nagrodę główną, czyli kartę podarunkową na zakupy do Magnolia Park o wartości 2000 zł, a cztery pozostałe finalistki – o wartości 500 zł każda. Do wygrania są także weekendowe pobyty w czterogwiazdkowym hotelu SPA w Świeradowie Zdroju, do tego zestawy kosmetyków, TK Maxx, biżuteria Yes i zaproszenia do kina.

 

Dzień Pięknych Kobiet

7 marca (sobota)

godz. 12.00-17.00

Plac eventowy od strony ul. Legnickiej

Więcej: https://www.magnoliapark.pl/wydarzenia/dzien-pieknych-kobiet

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSWAP UBRANIOWY ORAZ KONFERENCJA [4 marca SWPS]
Następny artykułRusza przebudowa mostów Pomorskich! [ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.