Domek nad fosą – niezwykłe miejsce z tarasem na wodzie [JUŻ OTWARTY]

0

Tuż przy Narodowym Forum Muzyki, nad miejską fosą powstał domek jak z bajki. Usiądziecie tu i odpoczniecie, zjecie pizzę i będziecie mogli cieszyć się pięknym widokiem w otoczeniu wody i zieleni. Mowa o Domku nad fosą, który kilka dni temu otworzył się na mieszkańców Wrocławia i turystów.

Domek z błyszczącym miodowym neonem znajduje się nad fosą, u zbiegu ulic Krupniczej i Podwale. Do dyspozycji gości jest częściowo zadaszony taras na wodzie z 80 miejscami siedzącymi oraz bar. Otwarcie lokalu odbyło się 11 lipca 2019 r., wcześniej przez około 2,5roku starano się o uzyskanie wszelkich pozwoleń na prowadzenie tego rodzaju miejsca na wodzie.

fot. Domek nad fosą

W Domku nad fosą oprócz dobrego klimatu, nie zabraknie dobrego jedzenia i picia. Możecie tu zamówić pizzę i skosztować drinka.

fot. Domek nad fosą

Od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-15:00 dowolna pizza klasyczna + karafka wody z cytryną kosztuje 25zł.

Warto wspomnieć, że przestrzeń ta, była kiedyś miejscem chętnie uczęszczanym przez mieszkańców. Można tu było wypożyczyć kajak i odpocząć na podestach na wodzie. Cieszy nas fakt, że nadaje się nowego ducha zapomnianym obiektom. Dlatego tym bardziej zachęcamy Was do odwiedzenia tego uroczego domku.

Godziny otwarcia:
pn – czw 12:00 – 23:45
pt 12:00 – 02:00
sb 11:00 – 02:00
nd 11:00 – 23:45

Adres: Podwale/Krupnicza, Wrocław

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWakacyjna akcja honorowego krwiodawstwa [POMÓŻ I OTRZYMAJ UPOMINEK]
Następny artykuł4 klimatyczne miejsca we Wrocławiu, w których być może jeszcze nie byliście
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.