Dołącz do Panthers Lacrosse. Wicemistrzynie Polski 2021 rekrutują

0

Klub Panthers Wrocław kontynuuje poszukiwanie młodych talentów. Tym razem poszerza skład żeńskiej sekcji Panthers Lacrosse (LAX). Drużyna po zakończeniu rozgrywek wiosennej kolejki Wschodniej Bundesligi Kobiet zaprasza na otwarte treningi we Wrocławiu.

Pierwszy odbędzie się już 20 czerwca o godz. 19:00 na Polach Marsowych. 

Cztery treningi otwarte

Klub Panthers Wrocław już po raz drugi w tym roku organizuje otwarte treningi do żeńskiej sekcji Panthers Lacrosse, która tylko w 2021 r. zdobyła Wicemistrzostwo Polskiej Ligi Lacrosse Kobiet i 3. miejsce w Bundeslidze Ost.

Do rekrutacji zapraszamy zarówno doświadczone zawodniczki, które miały już styczność z tym sportem oraz znają jego zasady, jak i atmosferę towarzyszącą rozgrywkom, jednak równie mocno chcemy poznać nowe twarze, które zasilą szeregi naszego klubu, aby z Panthers powalczyć o sportowe sukcesy w krajowych i europejskich rozgrywkach – mówi Michał Latoś, Prezes Zarządu Panthers Wrocław.

W czerwcu zaplanowano cztery otwarte treningi. Pierwszy z nich odbędzie 20.06, a kolejne są zaplanowane na: 22.06, 27.06 i 29.06. Każdy z treningów odbędzie się na Polach Marsowych, rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa godzinę. Mogą w nim wziąć udział kobiety powyżej 16 roku życia. 

Zasady rekrutacji 

Aby wziąć udział w rekrutacji, wystarczy pojawić się na jednym z zaplanowanych treningów. Wcześniej jednak należy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym adresem: https://bit.ly/3xgOlT6.

Na trening należy zabrać ze sobą jedynie strój sportowy odpowiedni do aktualnych warunków atmosferycznych, buty, wodę i dużo pozytywnej energii. Pozostałe elementy specjalistycznego wyposażenia niezbędnego do gry, będą czekać na uczestniczki na miejscu.

***

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku https://bit.ly/3HaMLqE.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMuzeum Narodowe we Wrocławiu: 2 niezwykłe wystawy szkła i ceramiki, które musisz zobaczyć!
Następny artykułWrocław: Wieczory w Arsenale. Rozpoczyna się kolejny Festiwal Muzyki Kameralnej w magicznym miejscu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.