Doceniamy Mamy – wyjątkowa akcja w Zajezdni

0

Szukasz idealnego prezentu na Dzień Matki? Najlepszy będzie wspólnie spędzony czas i niepowtarzalne emocje. Zapewni Wam to wizyta w Centrum Historii Zajezdnia.

Każdy, kto między 26 maja a 1 czerwca br. przyjdzie do Zajezdni ze swoją mamą bilet dla niej otrzyma gratis.

Każdy lubi prezenty – najlepiej takie wymarzone, niepowtarzalne i ofiarowane z serca. Jeśli wciąż szukacie upominku dla swoich mam lub do upatrzonego już prezentu chcielibyście dodać coś nieszablonowego, może zainteresować Was propozycja Centrum Historii Zajezdnia.

– Czas jest tym, czego nie możemy kupić. Jego wspólne spędzenie w wartościowy sposób to najlepszy prezent, jaki możemy ofiarować. Przy okazji Dnia Matki zachęcamy, by przeżyć razem z wyjątkową osobą, mamą, w wyjątkowym miejscu, w Zajezdni, niepowtarzalny i cenny czas, na odkrywaniu historii Wrocławia i doświadczaniu niesamowitych emocji – tłumaczą organizatorzy.

Każdy, kto między 26 maja a 1 czerwca br. wybierze się do Zajezdni z mamą bilet dla niej otrzyma gratis. Akcja „Doceniamy Mamy” dotyczy również młodych mam i tych pań, które spodziewają się dziecka. Mogą one przyjść do Zajezdni bezpłatnie, a dodatkowo zdobyć zajezdniowe body dla swojego malucha. By je otrzymać, wystarczy zrobić selfie w Zajezdni, oznaczyć profil @chzajezdnia i wrzucić je na Instagrama lub Facebooka. Body „A jak urosnę zostanę autobusem” można odebrać na recepcji po okazaniu opublikowanego zdjęcia lub story.

W Zajezdni zobaczycie wystawę stałą „Wrocław 1945-2016” o powojennej historii stolicy Dolnego Śląska oraz multimedialną ekspozycję „Zajezdnia strajkuje” o Sierpniu ’80 i początkach wrocławskiej Solidarności. W holu Zajezdni dostępna jest też wystawa pokonkursowa prac plastycznych pt. „Moja mała solidarność”.

Wszystkie szczegóły dotyczące akcji, godzin otwarcia Zajezdni i zwiedzania, znajdziecie na stronie bit.ly/docaniamy-Mamy.

www.zajezdnia.org

Przypominamy, że na wystawę „Zajezdnia strajkuje” obowiązują wcześniejsze rezerwacje (wystawa@zajezdnia.org, 71 715 96 82) i limit 5 osób, a wejścia są o pełnych godzinach.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław zanotował jedne z najwyższych podwyżek cen nowych mieszkań
Następny artykuł„Dzikie w mieście”, czyli jak się zachować gdy spotkasz w mieście dzikie zwierzę
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.