Najsłynniejsza seniorka w Polsce poprowadzi dancing i opowie o swojej pasji. Będzie też Spotkanie Samotnych Serc, czyli speed-dating. Poznaj program Walentynek w Centrum Seniora Angel Care we Wrocławiu. Wstęp bezpłatny – trwają zapisy.

Walentynkowy dancing wystartuje 14 lutego punktualnie o godz. 17.00. 78-letnia DJ Wika rozgrzeje uczestników współczesną muzyką taneczną, jak również ponadczasowymi hitami.

DJ Wika sprawi, że będzie to wystrzałowy walentynkowy wieczór pełen atrakcji. Z kolei na co dzień zapraszamy do udziału w aktywnościach naszego  Klubu Seniora   mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care.

Z DJ Wiką można spotkać się jeszcze przed dancingiem. Już o godz. 15.00 w Angel Care rozpocznie się jej otwarty wykład – „O miłości do muzyki”. Najstarsza i jedna z najbardziej popularnych DJ-ek w Polsce opowie o tym, jak rozpoczęła się jej niezwykła kariera. Zdradzi również, co robić, by w starszym wieku z energią realizować i odkrywać swoje pasje.

Angel Care_Klub_Seniora

Speed dating dla seniorów

Tuż po wykładzie (o godz. 16.00) w Angel Care rozpocznie się Spotkanie Samotnych Serc. Będzie to speed dating, czyli szybkie randki dla seniorów. Dla uczestników będzie to doskonała okazja do poznania i nawiązania bliższych znajomości z osobami w podobnym wieku.

Dodatkową atrakcją będą wspólne zdjęcia, również z DJ Wiką, które od razu zostaną wywołane.

DJ Wika, czyli Wirginia Szmyt, w grudniu skończyła 78 lat. Przygodę z konsolą rozpoczęła dopiero kilkanaście lat temu, od wieczorków dla seniorów. Dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich DJ-ek. Występuje na największych festiwalach w kraju, a jej dyskoteki, dancingi i imprezy taneczne łączą pokolenia w całym kraju. Będzie można się o tym przekonać w Walentynki w Centrum Seniora Angel Care.

Walentynki z DJ Wiką w Angel Care – program (obowiązują zapisy)

  • Wykład „O miłości do muzyki” – godz. 15.00 (zapisy pod numerem: 71 306 90 30)
  • Spotkanie Samotnych Serc – speed dating – godz. 16.00 (sala Klubu Seniora Angel Care)
  • Dancing – godz. 17.00-21:00 (zapisy pod numerem: 71 306 90 30)
  • Studio fotograficzne – godz. 17.00-21.00 (w przerwach miedzy występami)

Więcej informacji: www.angel-care.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców. Już 18. lutego we Wrocławiu!
Następny artykułWalentynki wśród gwiazd? Nocny wjazd na punkt widokowy Sky Tower.
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.