Czekacie na Walentynki? A może wręcz przeciwnie? Impart zaprasza na „Antywalentynki”!

0

11 lutego o godz. 19:00 w Impart Cafe odbędzie się 105. odsłona popularnego wśród wrocławian cyklu Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu” pod hasłem „Antywalentynki”.

Gośćmi wieczoru będą aktorki i aktorzy związani m.in. ze sceną Teatru Capitol.

Dla zakochanych i niezakochanych

Tematem pierwszego w tym roku wydarzenia z cyklu Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu” będzie święto zakochanych, potraktowane nieco z przymrużeniem oka.

Antywalentynki, czyli o czym? O braku miłości? A może o chorej miłości? O bezsensownym zakochaniu się w płycie chodnikowej? W drzewie? W słupku autobusu 125? Ile razy nachylamy się, by pocałować chodnik, drzewo, slup – tyle razy kończymy z guzem na czole. No taaaaak, ale to także jakiś rodzaj miłości, a ma być anty. Może więc o nienawiści i hejcie? O tym, jak nienawidzimy celebracji święta zakochanych? Może jakiś mały hejcik na landrynkowe życzenia dla zakochanych? Może o znienawidzonym sąsiedzie i podłym koledze?

Wykonawcy: Girls On Fire, Klaudia Waszak, Wojtek Dereń, Adrian Kąca, Łukasz Iwaniuk, Ścibor Szpak.
Kierownik muzyczny: Rafał Karasiewicz.
Gospodarz wieczoru: Marek Kocot.

Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu”

Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu” to cykl spotkań artystyczno-kulturalnych zapoczątkowany 13 lutego 2011 roku w kawiarni Ristorante Con Vivio. Wrocławskie aktorki, wokaliści, wykładowcy akademiccy, mechanicy, dyrektorki i sprzedawcy spotykają się z publicznością, by spędzić wspólnie dobry wieczór. Oprócz artystów znanych ze scen Teatru Capitol, w Antykabarecie mają szansę także pojawić się osoby, których nie znamy wcale, bo na co dzień nie piszą o nich kolorowe pisma, nie wspominają lokalne wiadomości, jednak łączy ich wszystkich rzadki dar: ogromny talent towarzyski.

Jak by powiedzieli Amerykanie, wszyscy wykonawcy robią „swoje najlepsze”: śpiewają, tańczą, prezentują skecze, scenki, wygłupiają się w jednym celu – by „Dobry Wieczór we Wrocławiu” nie pozostał jedynie sloganem znanym z neonu witającego gości przy Dworcu Wrocław Główny. Wszyscy, którzy występują w Antykabarecie, są gwarancją, że wieczór w ich towarzystwie będzie dobrym wieczorem.

Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu” – „Antywalentynki”
11.02 | 19:00
Impart Cafe, ul. Mazowiecka 7

Bilety: strefakultury.pl

Link do wydarzenia na Facebooku: Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu” – „Antywalentynki”

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOd 27 stycznia wraca nauka zdalna, ale nie dla wszystkich uczniów! [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]
Następny artykułWrocław na weekend. 5 najciekawszych wydarzeń [28-30.01.2022]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.