Otwarta sekcja Craft Music Festival już 2-4 lipca zawita na wrocławski Plac Wolności. 18 artystów z całej Polski wystąpi przed publicznością i jury, a trójka z nich dołączy do line upu Craft Music Festival (23-25 lipca).

Wśród artystów, którzy wystąpią na Craft Open Wrocław pojawiły się nazwiska dobrze znane wrocławskiej scenie muzycznej. Craft Open Wrocław powstał jako platforma dla młodych, zdolnych i obiecujących artystów. 

 To szansa nie tylko na pokazanie się szerszej publiczności, ale w perspektywie czasu także na inne działania promocyjne. Chcielibyśmy wyruszyć w trasę koncertową z trójką artystów wyłonionych podczas koncertów sekcji otwartej mówi Kamil Wysoczański, prezes firmy Craft Event, która organizuje Craft Music Festival i Craft Open Wrocław.
Craft Open Wrocław nie narzuca żadnych ograniczeń stylistycznych, tym samym tworząc przestrzeń dla różnych gatunków muzycznych, m. in. soulu, hip-hopu, muzyki alternatywnej, a także folku.

Żeby zgłosić chęć udziału w sekcji otwartej należy wypełnić formularz na stronie https://openwro.pl/. Termin wysyłania zgłoszeń mija 31 maja o 23:59.
Poznaliśmy już czwórkę artystów, którzy pojawią się na Craft Open Wrocław. To nazwiska znane wrocławskiej, polskiej, a nawet międzynarodowej scenie muzycznej, a są to Natalia Szczypuła, HORSY, Kamil Kempiński oraz zespół Desertrain
2-4 lipca na Placu Wolności zobaczymy craft w różnych odsłonach.

– Chcielibyśmy stworzyć unikatowy klimat przez te trzy wypełnione koncertami dni. Zależy nam na tym, by przygotować wyjątkowe wydarzenie przede wszystkim dla mieszkańców Wrocławia, na którym nie tylko posłuchają dobrej muzyki, ale będą mieli też szansę spróbować jedzenia z różnych zakątków świata, a także poznać twórców browarów rzemieślniczych i przedmiotów jedynych w swoim rodzaju. Mimo różnych przeszkód, które stoją na drodze do zrealizowania naszego pomysłu, jesteśmy przekonani, że wszystko się uda i ta niezwykła, do tej pory niespotykana we Wrocławiu inicjatywa zostanie zrealizowana mówią organizatorzy.

Wstęp na Craft Open Wrocław jest bezpłatny, ale aby pomóc w organizacji wydarzenia Fundacja Zaistniej zorganizowała zrzutkę, którą można wesprzeć klikając tu: https://zrzutka.pl/z/craftopenwroclaw

Wydarzenie jest objęte patronatem Prezydenta Wrocławia.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPowraca Restaurant Week! 9-27.06 #IDŹ! i wesprzyj otwarcie restauracji!
Następny artykułHotel nad morzem, czy w górach? Gdzie wyjechać na urlop z Wrocławia
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.