Święta jak zawsze minęły w mgnieniu oka. Czy to jednak powód do zmartwień? Absolutnie nie! Wiosna rozpoczęła się na dobre, a Wrocław zapełnił się eventami i atrakcjami. W tym artykule pokażemy Ci przykładowe wydarzenia, na które polecamy wybrać się w tym tygodniu. Wszystkie znaleźliśmy w aplikacji Evencik.

Wieczór historii z Tindera

Pewnie każdy zna najsłynniejszą aplikację randkową, a każdy kto z niej korzystał wie jaką kopalnią anegdotek może być.

Zapraszamy na wieczór komedii improwizowanej „Wroclove Tinder Stories”, w której pośmiejemy się z największych perełek, które zdarzają się na Tinderze. Barwne opisy, nieszablonowe teksty na podryw, abstrakcyjne zdjęcia i oszuści niczym z serialu Netflixa. Samo życie.

Lokalizacja: 4HOPS Pub
Czas: Środa 03.04.2024 | 20:00
Bilety: TUTAJ

Impro, stand-up, kabarety, każdy powód do śmiechu jest dobry. Znajdziesz go w kategorii „rozrywka” w Evenciku.

Przywitaj wiosnę wierszem

Od wieków ta pora roku była inspiracją poetów i artystów. Jeśli Ty też czujesz w sobie emocje, którymi warto podzielić się ze światem, warsztaty poetyckie są dla Ciebie. Nie musisz być poetą, nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy, że chcesz spróbować się w tej sztuce.

Z tych paru godzin możesz wyciągnąć wszystko, czego szukasz – kurs pisania, terapię czy po prostu dobrą zabawę. Najważniejsze, że wyjdziesz z nich przynajmniej z kilkoma własnymi tekstami.

Lokalizacja: Macondo
Czas: Czwartek 04.04.2024 | 17:00

Wiesz, że we Wrocławiu organizowane jest mnóstwo warsztatów? Sprawdź to w dedykowanej temu kategorii w Evenciku.

Muzyka po hiszpańsku

Kto nie lubi słuchać muzyki na żywo? Zwłaszcza, gdy mówimy o hiszpańskich rytmach, które nieco rozgrzeją wiosenną pogodę. Zapraszamy na koncert Quinteto Sureño, czyli zespołu grającego głównie kompozycje z obszaru kultury hiszpańskiej i latynoamerykańskiej. W programie usłyszysz między innymi muzykę Augustina Barriosa Mangore, Astora Piazzolli czy Isaaca Albeniza.

Koszt biletu to 25 zł.

Lokalizacja: Ośrodek Działań Twórczych Światowid
Czas: Piątek 05.04.2024 | 18:30
Bilety: TUTAJ

W Evenciku odwiedź kategorię „muzyka” i przejrzyj repertuar wrocławskich koncertów.

Weekendowy szał targowy

W sobotę i niedzielę będziecie mogli obkupić się w Czasoprzestrzeni. W ramach festiwalu #KupujŚwiadomie odbędą się tam targi, na których możecie dorwać rękodzieła, produkty eko, autorskie kreacje i wiele wyjątkowych przedmiotów. Wszystko w duchu świadomych wyborów konsumenckich.

W programie znajdują się między innymi targi mody autorskiej, targi roślin i kwiatów, targi kosmetyków naturalnych i wegańskich oraz wiele więcej. A na zmęczonych zakupami czeka wielka uczta podczas zlotu food trucków. 

Lokalizacja: Czasoprzestrzeń
Czas: Sobota-Niedziela 06-07.04.2024 | Sobota 11:00-19:00, Niedziela 11:00-18:00

Więcej szczegółów Festiwalu #KupujŚwiadomie znajdziesz w apce Evencik.

I wiele więcej…

To jedynie wybrane propozycje wydarzeń we Wrocławiu. Jeśli jesteście ciekawi pozostałych, znajdziecie je w aplikacji Evencik, która zbiera całą ofertę kulturalno-rozrywkową Wrocławia w jednym miejscu. Pobierz TUTAJ

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułFutbol amerykański na Tarczyński Arenie! Panthers Wrocław w hicie ligi europejskiej
Następny artykułWiosenny Kiermasz Charytatywny dla bezdomnych zwierząt we wrocławskich schronisku
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.