Urodziny dla dzieci z GO4Robot

Chcesz zorganizować we Wrocławiu urodziny dziecka, ale brakuje Ci pomysłu? W dobie wszechobecnego internetu, gier video i łatwego dostępu do praktycznie dowolnej rozrywki, trudno się temu dziwić. Z marką GO4Robot® zaprojektujesz jednak wyjątkową imprezę urodzinową, której Twoja latorośl z pewnością nie zapomnij. Zobacz, jak mogą wyglądać najlepsze urodziny z robotami i animatorem, który poprowadzi wybrane wcześniej scenariusze. Zero procent nudy, sto procent zaangażowania i radości.

Spraw dziecku urodziny z robotyką LEGO

Jeśli nadchodzą kolejne urodziny dzieci, a Ty nie masz pomysłu, jak je rozerwać, zastanów się chwilę, czy można połączyć odpoczynek, kreatywne pomysły i możliwość zabawy jedną całość. Roboty… Urodziny. Czy to idzie w parze? Z GO4Robot® jak najbardziej! Robotyka dla starszych dzieci, ale i dla tych nieco młodszych to idealny sposób, aby pokazać nowoczesne osiągnięcia technologii w przystępnej formie. Dlaczego warsztaty z robotami to coś, na co warto postawić?

  • Pozwól dzieciom bawić się w prawdziwych konstruktorów. W ten sposób kształtują logiczne myślenie oraz kreatywność;
  • dziecko może eksperymentować z robotyką w różnym wieku – od najmłodszych lat poznaje pojęcie algorytmu, a także uczy się go tworzyć i edytować;
  • imprezy urodzinowe z robotami LEGO to mnóstwo frajdy i zabawy dla wszystkich uczestników.

Spraw dla swojej pociechy niezapomniane urodziny i zaszczep w niej chęć do zdobywania kompetencji przyszłości. Cała zabawa odbywa się w pokoju urodzinowym, nie musisz specjalnie rezerwować w tym celu restauracji.

Urodziny dla dzieci

Jak wyglądają urodziny w GO4Robot®? Poznaj coś zupełnie nowego

Wiele firm oferuje organizację imprezy urodzinowej, ale często okazuje się, że sale zabaw są puste, pomysłów na obiecywane, “wyskakane urodziny” brakuje, a atrakcje nie są dopasowane do wieku dzieci. Impreza z GO4Robot® to zupełnie inna bajka.

Rodzic wybiera, czy zamawia pakiet Standard, pakiet Rozszerzony czy pakiet Premium. W najbardziej rozbudowanej wersji pojawiają się aż dwie dodatkowe spośród takich pomysłów, jak green screen, brokatowe tatuaże czy eksperymenty chemiczne. Animatorzy dbają o to, aby wszystkie dzieci doskonale się bawiły, a jubilat otrzymuje specjalny prezent. Oczywiście dla każdego gościa urodzinowego przewidziano upominki, akcesoria oraz zdjęcia cyfrowe.

Na sali urodzinowej dla uczestników imprezy jest odgrywany wybrany wcześniej scenariusz. Pakiet urodzinowy GO4Robot® obejmuje aż osiem zróżnicowanych tematycznie zabaw osadzonych w znanych i uwielbianych przez dzieci realiach popularnych serii takich, jak:

  • Park Jurajski i wspólne poszukiwanie dinozaurów;
  • szkolenie w tajnej szkole Ninjago Spinjitzu;
  • ratowanie wyspy Moto Nui razem z Vaianą;
  • przygody czarodziejów w Hogwarcie znanym z sagi o Harrym Potterze;
  • zabawy poszukiwaczy przygód w Krainie Lodu i mitycznym Arendelle.

Wiele scenariuszy występuje w dwóch wariantach – dla młodszych i nieco starszych odbiorców. Nie musisz organizować urodzin we własnym zakresie. GO4Robot® zapewnia opiekę animatora oraz całą masę zabawy. Hawajskie przyjęcie a może ściganie złoczyńcy przez superbohaterów? Ty wybierasz, a obsługa zapewnia nawet ponad dwie godziny zabawy!

Urodziny dla dzieci z robotami

Urodziny dla dzieci Wrocław? A może Poznań lub Kraków?

Przyjęcia urodzinowe w GO4Robot® organizuje się bardzo łatwo. Pierwszy krok to wybór lokalizacji. Mogą to być np. urodziny dla dzieci Kraków lub urodziny dla dzieci Poznań. Myślisz sobie, “urodziny dla dzieci we Wrocławiu, fajnie, ale wolałbym inną salę”? Żaden problem, zespół GO4Robot® przyjedzie we wskazane miejsce.

Wystarczy za pośrednictwem formularza kontaktowego wybrać pakiet oraz scenariusz zabawy, a następnie zarezerwować termin. Cały proces trwa zaledwie chwilę, a dzieciaki z pewnością będą się świetnie bawiły. Dzieci spędzają w sali zabaw od 100 do 150 minut i mogą liczyć na liczne dodatkowe atrakcje, a rodzice na chwilę oddechu.

Gdzie zorganizować urodziny dla dzieci?

Wpisujesz w wyszukiwarce internetowej “urodziny dla dzieci Wrocław” i widzisz setki różnych propozycji? Sprawdź pakiety urodzinowe w GO4Robot® i przekonaj się, że Twoje dziecko będzie chciało tam wracać. To idealne miejsce do zorganizowania niespodzianki, poczęstunku i możliwość zorganizowania naprawdę wyjątkowej zabawy, a to wszystko pod uważną opieką animatorów.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułFruit Cocktail Festival: Owocowa fiesta w Restauracji Panorama już 10 maja!
Następny artykułNoc Muzeów 2024 we Wrocławiu: Lista miejsc, które warto odwiedzić!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.