Chcą zazielenić wrocławski Trójkąt. Jutro Wydarzenie Bardzo Oławskie

0

Już w niedzielę, 3 października odbędzie się pierwsza edycja eventu “Wydarzenie Bardzo Oławskie”. Moc atrakcji i wydarzeń kulturalnych na Przedmieściu Oławskim. Wszystko po to by zachęcić mieszkańców do głosowania na zielone projekty WBO, które mają odmienić Trójkąt.

Tematem przewodnim wydarzenia będzie Wrocławski Budżet Obywatelski i głosowanie na zgłoszone przez Akademię Liderów Przedmieścia Oławskiego w tym roku projekty do WBO. Start w niedzielę o godzinie 14.00.

W programie znajdzie się wiele atrakcji w tym koncert grupy Monotoni Primitivo, Owocówki, ArtJTM oraz jazzowy występ Piotra Rachonia. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Więcej informacji na temat zespołów oraz szczegółową agendę znajdziecie na stronie Akademii Liderów Przedmieścia Oławskiego.

Całe wydarzenie zwieńczy pokaz światła i ognia a więc światłogień czyli Led i FireShow.

Miejsce eventu jest nieprzypadkowe. To popularny na Przedmieściu Oławskim Plac Trójkątny, który został zgłoszony w jednym z projektów do WBO (#361). Liderzy chcą pokazać jaki potencjał kryje w sobie to miejsce, które może stać się w przyszłości kultowym miejscem spotkań na mapie Wrocławia.

Do zobaczenia w niedzielę na Placu Trójkątnym na Przedmieściu Oławskim.
(skrzyżowanie ul. Zgodnej i Kościuszki)

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/Vt2bYzqx

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTak będzie wyglądać wizytówka Nowych Żernik! [NOWOŚĆ]
Następny artykułRuszają bezpłatne szkolenia dla nauczycieli w Alei Bielany!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.