„Bo życie to nie gra” – to hasło wiosennej edycji Wampiriady, które przypomina nam, że w przeciwieństwie do gry… życia nie możemy zastopować.

Organizatorzy Wapiriady 2022 szykują mnóstwo niespodzianek, by promować honorowe krwiodawstwo i świetnie się bawić.

Czym jest Wampiriada?

To ogólnopolska akcja honorowego krwiodawstwa angażująca środowisko akademicko-studenckie, nie tylko w oddawanie krwi, ale również promująca dobroczynność, zdrowy styl życia i uświadamiającą ważny problem jakim jest deficyt krwi przeznaczonej do transfuzji i ratowania ludzkiego życia.
NZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w ciągu roku organizuje aż trzy edycje Wampiriady – wiosenną, jesienną oraz zimową. Dzięki temu zwiększa szanse studentów i innych krwiodawców na niesienie tak bardzo potrzebnej pomocy oraz podnosi świadomość jak cenne i istotne jest pomaganie drugiemu człowiekowi.
Finał odbędzie się już 13-15 czerwca w RCKiK przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9 we Wrocławiu.

Co czeka na krwiodawców tej edycji?

Zaprojektowane unikalne koszulki, pakiety dla krwiodawców pełne nagród oraz voucherów od partnerów Wampiriady i dużo czekolady!
Nie może Was zabraknąć. Zapraszamy do udziału w tym świetnym wydarzeniu.
Link do wydarzenia:

https://m.facebook.com/Wampiriada.NZS/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDwa nowe autobusy elektryczne trafią do Wrocławia
Następny artykułJak wybrać dobry serwis laptopów?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.