Bezpłatny koncert Kasi Lins na pożegnanie lata [CONCORDIA DESIGN]

0

Już 17 września na najwyższym piętrze Concordia Design wystąpi Kasia Lins. Artystka porównywana do Lany Del Rey zakończy letni cykl Fali – bezpłatnych koncertów w sercu miasta dla setki szczęśliwców.

Fala nowych brzmień

Po występach formacji WaluśKraksaKryzys i Jareckiego czas na finałową odsłonę tegorocznej edycji Fali. W czwartek, 17 września o 18:30, swoją twórczość zaprezentuje Kasia Lins – wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej performatywne koncerty promujące album Moja Wina to fuzja sztuk audiowizualnych; Lins jest twórczynią świadomą i konsekwentnie realizującą wizję, w której na równych prawach spotykają się brzmienie, tekst oraz warstwa wizualna. Swoje tajemnicze, rytualne dźwięki alternatywnego popu zaprezentuje w instrumentalnym trio.

Jak być na Fali?

Aby zdobyć wejściówkę na koncert, należy śledzić informacje na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku, gdzie pojawiać się będą instrukcje i wskazówki. Wschodzące gwiazdy Fali usłyszeć można nie tylko w przestronnych wnętrzach Concordia Design, ale i w formie nagrań wideo opublikowanych na stronie falakoncerty.pl. Każdej rejestracji towarzyszy wywiad z artystą. Materiał filmowy z trzeciej Fali ukaże się w sieci 15 października.

Płyniemy dalej

Fala to zupełnie nowa formuła spotkań z muzyką na mapie Wrocławia. Występy odbywają się w wyjątkowych przestrzeniach w sercu miasta, są bezpłatne i umożliwiają bliższy kontakt z artystą. – Nietypowa formuła koncertu dla stu osób i niezapomniane wrażenia muzyczne to koncept, który chcemy kontynuować. W kameralnej atmosferze oddajemy głos twórcom znajdującym się na wznoszącej fali popularności i z radością dodajemy im wiatru w żagle. Historia pisze się sama – mówi Joanna Męczyńska, Venue Manager społecznościowego operatora Mobie Vikings, jedna z pomysłodawczyń wydarzenia. Nazwa cyklu nawiązuje do niezależnej, polskiej wytwórni z początku lat 90. Fala to także pierwsza oficjalna kompilacja polskiego punka i film o tej samej nazwie o kultowym Festiwalu w Jarocinie.

Więcej informacji: falakoncerty.pl

Organizatorzy:  Mobile Vikings,  Concordia Design.  Partner medialny:  Radio RAM.  Partnerzy:  TWIN PICS Studio, DEEP GREY. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBezpłatny jazzowy koncert na patio w OVO Wrocław! [SPRAWDŹ]
Następny artykułRadosław Ratajszczak, prezes ZOO Wrocław ogłosił swoje odejście!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.