Bezpłatne koncerty jazzowe na pięknym patio OVO Wrocław! Wystąpi Natalia Szczypuła

0
a

Zielone patio OVO Wrocław znów wypełniają dźwięki jazzu. Trwa wakacyjny cykl koncertów jazzOVO. Wszystkie koncerty są bezpłatne.

Nie brakuje dobrej muzyki, a co najważniejsze wstęp jest DARMOWY. W tym roku wyśmienita edycja kultowego Jazzu w wykonaniu utalentowanych i charyzmatycznych wrocławskich muzyków tj. Michał Bober, Natalia Szczypuła, Ola Turoń, Monika Wiśniowska-Bassel i Paulina Gołębiowska.

Koncerty zaczynają się o godzinie 19:00 w wybrane letnie PIĄTKI przez okres wakacji (lipiec – sierpień).

Miejsce koncertów jest bardzo urokliwe i wyjątkowe. Można je odwiedzić również z dziećmi. Nie zabraknie wygodnych leżaków zapewnionych podczas koncertów, zielonej miękkiej trawy oraz ogródków restauracyjnych.

Już w ten PIĄTEK (29.07, godz. 19:00) kolejny koncert Natalii Szczypuły.

Natalia Szczypuła jest wokalistką, autorką tekstów i muzyki. Finalistka The Voice of Poland z 2020 roku posiada dostępne w sieci single zapowiadające płytę, która planowo ma ukazać się pod koniec 2021 roku.

Jej piosenki są mieszanką soulu, jazzu i popu. Natalia łączy ambitną muzykę z szybko wpadającymi w ucho melodiami, które każdy może zanucić. Tworzy po polsku, ale i po angielsku, ponieważ studia wokalistyki na londyńskiej uczelni London Centre of Contemporary Music mocno ukształtowały jej muzyczną drogę. Skończyła również Wrocławską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej – to tam zakochała się w muzyce jazzowej. Jest jedną z finalistek ogólnopolskiego festiwalu Grand Prix Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2021.

Więcej w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/999772164016705

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKoniec prac rewitalizacyjnych w L’UNI. Dawny budynek wydziały Farmacji Akademii Medycznej we Wrocławiu przeszedł ogromną zmianę!
Następny artykułRuchome murale we wrześniu na Przedmieściu Odrzańskim. Nowa lokalizacja Kinomuralu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.