Bananowa Republika Nagród w Pasażu Grunwaldzkim

0
a

Pasaż Grunwaldzki sypie nagrodami. Do 29 maja na klientów centrum czeka pula nagród o łącznej wartości ponad 30 tys. zł. Do zdobycia są karty podarunkowe oraz markowe, personalizowane obuwie sportowe.

To jednak nie wszystko – każdy, kto ma apetyt na bonusy powinien pobrać aplikację Pasaż Grunwaldzki Loteria, z którą wygrywać można każdego dnia. Na fanów sportowego obuwia czeka nie lada gratka! Kupując buty za minimum 200 zł, w dowolnie wybranym salonie na terenie Pasażu Grunwaldzkiego, możemy liczyć na bezpłatną „customizację”. 29 maja podczas wydarzenia specjalnego, Sneaker Boyz wykonają na obuwiu ręcznie malowane rysunki czy napisy.

NAGRODY – TYLKO JE RWAĆ

Bananowa Republika Nagród w Pasażu Grunwaldzkim obfituje w smakowite wygrane. Klienci, którzy dokonają zakupu za minimum 300 zł udokumentowanego na maksymalnie dwóch dowodach zakupu, mają okazję zdobyć karty podarunkowe o wartości 30 zł. W republice obowiązuje również tzw. „happy hour”, czyli godzina podczas której wartość kart zwiększa się do 50 zł. Nagrody wydawane są w Punkcie Obsługi Konkursu (na poziomie 0 w strefie wejścia głównego), w godzinach 11.00 – 19.00.

APETYT NA WIĘCEJ

Jak podbić stawkę i zdobyć dodatkowe nagrody? To proste! Wystarczy pobrać nową aplikację Pasaż Grunwaldzki Loteria, zalogować się i zeskanować paragon.

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy unikatowy produkt – aplikację, z którą nagrody można zdobywać NON STOP. Obsługa jest bardzo intuicyjna i wygodna. Dlaczego wygodna? Bo nagrody można zdobywać również z poziomu ulubionego fotela, w zaciszu domowym. Aplikacja pozwala nam zeskanować paragon w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Co ważne, szanse na wygraną mamy niezależnie od wydanej kwoty. Tu nie ma progu startowego, liczy się każda wydana złotówka. – mówi o projekcie Natalia Pucicka, manager ds. marketingu w Pasażu Grunwaldzkim, Natalia Pucicka.

Aplikację można pobrać w: Google Play i App Store.

TAKIE BUTY

Pasaż Grunwaldzki „idzie o krok dalej” i proponuje swoim klientom bezpłatną personalizację obuwia.

Na czym to polega? Każdy, kto w  dniach od 17 do 29 maja zakupi buty za minimum 200 zł w dowolnie wybranym salonie na terenie Pasażu Grunwaldzkiego, może liczyć na ich personalizację.

– To będzie super sprawa! Tylko dla klientów Pasażu będziemy personalizować buty „na żywo”. Stworzymy egzemplarze, których nie znajdą u innych osób na ulicy. Specjalnie na to wydarzenie przygotujemy kilka unikatowych wzorów, będzie też można dodać napis z ważnym dla nas przesłaniem. Warto skorzystać z takiej okazji ponieważ nie często zdarza się, aby zupełnie „za free” otrzymać ręcznie malowane buty. Normalnie taka usługa kosztuje kilkaset złotych. Czy zachęcamy? Jasne, że tak! – zachęca do udziału w imprezie Darek Niedźwiedź, członek kultowej grupy Sneaker Boyz.

Warto więc pewnym krokiem udać się do Pasażu Grunwaldzkiego by zdobyć karty podarunkowe, wygrać „customowe sneakers’y”, czy 29 maja bezpłatnie spersonalizować nowo zakupione obuwie.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW Magnolia Park powstały dwa ogródki letnie [NOWOŚĆ]
Następny artykułOdbierz darmowe nasiona, zasiej łąkę i pomóż pszczołom!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.