Awaria magistrali wodociągowej – obniżone ciśnienie wody na kilku osiedlach! [SPRAWDŹ]

0

W związku z awarią magistrali wodociągowej, która zasila pompownię przy ul. Bystrzyckiej, MPWiK informuje, że od czwartku, 16 grudnia 2021 r. może nastąpić obniżenie ciśnienia wody do zaniku włącznie na osiedlach: Nowy Dwór, Kozanów, Popowice i Gądów Mały.

Utrudnienia mogą dotyczyć szczególnie mieszkań na wyższych piętrach w blokach.

Prace przy usuwaniu awarii rozpoczną się w czwartek, 16 grudnia 2021 r. w godzinach wczesnoporonnych. ,,Szacujemy, że usunięcie awarii może potrwać od 2 do 4 dni. Dokładna ocena rozmiarów awarii i czasu jej usunięcia będzie możliwa dopiero po wykonaniu prac rozkopowych.” – mówi MPWiK.

,,Bardzo prosimy mieszkańców osiedli Nowy Dwór, Kozanów, Popowice i Gądów Mały o zabezpieczanie wody do picia i celów sanitarnych na okres usuwania awarii. W razie konieczności zostaną uruchomione hydranty z wodą dla mieszkańców. Prosimy zarządców i przedstawicieli spółdzielni o zgłaszanie takiej potrzeby pod numerem pogotowia wod-kan 994.

Przepraszamy za tę sytuację, jest ona niezależna od nas. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby jak najszybciej usunąć awarię.” – dodaje MPWiK.

mat. MPWiK

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKoncert świąteczny oraz Gala Sylwestrowo-Noworoczna w Operze Wrocławskiej
Następny artykuł340 nowych płatnych miejsc postojowych na ulicach Wrocławia!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.