Arena27: Otwarcie Pierwszego Klubu E-Sportowego Dla Fanów Gier Komputerowych We Wrocławiu!

0

15.04.2023 odbyło się oficjalne otwarcie jedynego takiego miejsca w całym  Wrocławiu – klubu e-sportowego Arena 27 przy ul. Rynek 49 (2 piętro). Miłośnicy gier z Wrocławia nareszcie mają miejsce, w którym bez reszty zanurzą się w fantastyczny świat e-sportu. 

Miejsce, w którym poczują się całkowicie zrozumiani i będą mieli okazję poznać kolegów o wspólnej zajawce. Nie zabraknie ducha sportowej rywalizacji i wspaniałych emocji! W klubie do dyspozycji jest 50 niesamowicie wydajnych komputerów PC

Stanowiska są wyposażone w najnowszy i odpowiednio dopasowany dla graczy sprzęt, dzięki któremu rozgrywka i wrażenia z gry wchodzą na zupełnie inny poziom.

Arena27 jest otwarta codziennie od godziny 12.00 do 24.00.

Mało tego! Od czwartku do soboty gracze będą mogli spróbować swoich sił podczas seansów nocnych, które rozpoczynają się o 24:00 i trwają aż do 6:00. Arena27 to wyjątkowe miejsce, w którym fani gier mogą w pełni skupić się na rozgrywce i nie myśleć o niczym innym.

To nie koniec atrakcji!

W środku można napić się aromatycznej kawy (w systemie wielkiej dolewki – WOW), wypić chłodnego Monsterka, czy zamówić pizze w bardzo promocyjnej cenie.

Bootcamp Dla Drużyn

Każdy gracz doskonale wie, że najlepiej gra się z ziomeczkami! Właściciele nowopowstałego miejsca świetnie zdają sobie z tego sprawę, dlatego przygotowali osobne miejsce dla Ciebie i Twojej drużyny. 

Zyskacie miażdżącą przewagę nad przeciwnikiem i osiągniecie lepsze wyniki w grze. To 6 stanowisk: 5 dla drużyny i 1 dla trenera.

Stream Room

W klubie czeka na Ciebie również specjalny Stream Room z profesjonalnym wyposażeniem od HyperX, gdzie w ciszy będziesz mógł spróbować swoich sił i rozpocząć karierę na Twitchu czy Youtubie.

Turnieje E-Sportowe

Gamerzy nie muszą jechać do innych miast, aby poczuć ducha e-sportowej rywalizacji. Przewidziane są specjalne turnieje LAN, gdzie gracze będą mogli zmierzyć się w walce o fantastyczne nagrody od klubu i jego partnerów.

Arena 27 oferuje również możliwość organizacji prywatnych turniejów i wydarzeń. Nie ma znaczenia, na jakim poziomie jesteś. Każdy jest tutaj mile widziany!

Wiemy już nawet, że w maju odbędą się 2 turnieje: TFT i CS:GO. Ruszyły zapisy na pierwszy turniej: https://fb.me/e/pxVIcUiXc 

Miejsce Przyjazne Dla Osób z Niepełnosprawnościami

Właścicielom klubu mocno zależy na tym, aby każda osoba mogła czuć się komfortowo i cieszyć się jak najlepszymi wrażeniami z rozgrywki. W ich ofercie nie mogło zabraknąć stanowisk dla osób z niepełnosprawnościami, które wyposażone są w biurka z regulowaną wysokością.

Specjalne Atrakcje Dla Nowych Klientów!

Bądź pierwszą osobą, która zagra w nowym klubie i ciesz się darmową rozgrywką!

Już niedługo odbędzie się pierwszy Wrocławski LAN-turniej z dużą pulą nagród. Zaobserwuj profil Arena27 na Instagramie, aby mieć pewność, że nic Cię nie ominie. 

Klienci po pierwszej wizycie w klubie otrzymują status stałego klienta, który zapewnia im dostęp do specjalnych ofert i niesamowitych promocji. Regularnie również właściciele klubu organizują promocje dla studentów oraz specjalne akcje z partnerami jak “Monster Energy Night”

Koniecznie sprawdzajcie ich sociale tutaj: https://qr1.be/YD1O 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKoleją po Dolnym Śląsku jeszcze taniej! Weekendowy bilet bez ograniczeń za 59 zł
Następny artykułInwestuj w nasza planetę – Dzień Ziemi we Wroclavii
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.